Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezesem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezesem rá a barátomat arra amire vágyom?

Figyelt kérdés
megtetszett egy elég félénk fiu, most szombaton össze is jöttünk, de mondta a barátnőm h nem volt még neki nagyon barátnője és h nekem kell rávezetnem arra h mi az a mi jo nekem mi az amit szeretnék és h ezt forditva is mutasa ki (nem sexről kapcsiban) annyira még nem mély a kapcsolatunk h ezt el is mondjuk a másiknak. de mégis akkor mit tehetnék?
2008. febr. 11. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy félénk fiú tetszik. És ezen már én is sokat gondolkodtam. Szerintem hamarosan kezdj el vele nyíltabban beszélgetni, mondj el neki sok mindent, valahogy ki kell szabadítani őket a barlangocskájukból. :) Szerintem egy idő után ő is megnyílna még jobban feléd. Legyél vele együtt sokat, töltsetek együtt sok időt, hogy még jobban megismerhesd, és kiismerd. Így megtudod, hogyan kerülhetsz hozzá még közelebb. Ennyit tudok javasolni. :)
2008. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A félénk pasiknak kevesebb a maga biztossága jóval kevesebb, mint az átlagé! Ezért szerintem ti csajok meg oldhatjátok ezt a problémát! Tik vagytok a kulcsok a megoldáshoz! Éreztessétek vele, hogy Szeretitek és ő a nagy ő és fontos, hogy az ególyukat kicsit simogatni kell!
2008. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egójukat kicsit simogatni kell... meg pontos J-vel írni... de azért ne nagyon simogasd, mert még a végén elszáll magától...
2008. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen... bátorítsd, hívd el valahova társaságban, és beszélj vele.

Nem lesz mindig félénk - bár arra meg kell tanítani, hogyan mutassa ki az érzelmeit.

2008. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!