Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sütés, főzés, mint a szimpátia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sütés, főzés, mint a szimpátia jele?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ha nekem tetszik egy fiú/férfi, akkor a tetszésem elég érdekes dologban nyilvánul meg. Ha rá gondolok elkap a hév és ilyenkor mindig kotyvasztok valami finomat. Persze, csak a fiúnak főzöm és meg is kínálom vele. Sóval egy kissé mániákus lehetek. Idáig meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel valami gond van amíg nem jött az oltás, egy lány részéről, hogy miért hagyom, hogy kihasználjanak a fiúk, meg, hogy miért kell ilyen hivalkodó módon kifejezésre juttatnom, ha valaki bejön.


Idáig nem volt negatív tapasztalatom. Minden fiú nagyon szívesen fogadta a kedvességemet, igaz, nem mindegyikből lett párkapcsolat. De az az érzés, amikor megkóstolják a főztöm, elmosolyodnak és azt mondják, hogy nagyon finom... én a fellegekben járok :)


Szóval a kérdésem: ti is elég rámenősnek illetve gáznak érzitek/éreznének ha egy lány ily módon fejezné ki a vonzalmát? (elég szégyenlős vagyok, szóval nem szoktam közölni a fiúkkal, hogy bejönnek, de ily módon próbálom kifejezésre juttatni)?

Úgy érzem kihasználásról nem beszélhetünk, mivel én szívesen sütök, főzők.


2011. ápr. 16. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Már miért lenne gáz? :) Szerintem nagyon is kifejező, azért egy finomságot összeütni nem kis idő/erőfeszítés. Nekem nagyon imponálna. :)

Én egyszer egy lánynak sütöttem süteményt, megjegyzem előtte sosem csináltam még ilyesmit, csak miatta csináltam, de kb lesz@rta. :S

25f

2011. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Te olyan kis kedves,aranyos,aszsonynak való cdaj lehetsz.Sajnos ez manapság nem sok pasinak jön be.Én ezt tapasztaltam.Ezt azért írom,mert én is ilyen kis kedveskedő,anyáskodó típus vagyok,deez sokak szemében inkább nevetséges,mintsem aranyos.Sajnálom,de ez így van.

Egyébként nincs műkörmöm,nem járok szoliba,és nincsenek tízezres cuccaim.Önmagamat adom többnyire.Mégsem sok embernek jön ez be.Szóval nem tudom.

2011. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy jó lenne,ha a többségnek olyan lenne a hozzáállása,mint az első válaszolónak!Csak hát minek is keresnének maguknak házias csajt a férfiak,ha van mirelit krumpli... :-)))
2011. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Mintha magamat olvasnám...:) Pedig én sosem voltam ilyen nagy főzős, sütögetős, de amióta megismertem az új páromat mindig azt nézem milyen finomsággal kedveskedhetnék...:) Na és igen, a bók, hogy milyen finom volt bármit megér! :)


De ebből hogy jön a következtetés, hogy kihasználnak a fiuk??

2011. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy lány oltott, engem, hogy kihasználnak így a srácok, hogy cselédnek fognak nézni...stb.


De szívesen csinálom.

2011. ápr. 17. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem butaság, ettől szerintem csak többre becsülnek...
2011. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

....sztm. attól függ, h. a konyhában szeretsz-e d*gni?? :DDD....


(egy fiú)


Egy.-sztm. kicsit furcsa, talán meg is ijednék tőle, de ha már hosszabb távú egy kapcsolat,- abban sztm. ott meg előnyben leszel....Azért egy férfinak-ha elmúlik a lila köd, és jönnek a hétköznapok, kicsit idegesítővé válik, ha rájön, h. az "imádott" voltaképpen csak egyetlen dologra jó...


Ilyenkor jön az is, pl. h. "nem lehetett vele beszélgetni" stb. stb. de ui. szakítóok lehet, h. a leányzó képtelen két edényt elmosogatni, nem tudja mit csináljon, ha egy ajtó tolásra nem nyílik (talán húzni??? :-/), vagy vinnyog, h. valami miattt letörik a körme...


Én sztm. a belevaló csajokat, - akik teljesen természetesek...

2011. máj. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!