Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza? Csúnyán összevesztünk aminap a barátnőmmel és szakított velem.3 évig voltunk együtt. Hogyan tudnám vissza szerezni? Megőrülök nélküle.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
holnap vigyél neki egy nagy csokor virágot és bocs bocs de ne zaklasd v ilyenek
2011. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy ő életed értelme és hogy nem tudsz boldog lenni nélküle, vigyél neki virágot, és kérj tőle bocsánatot, szerintem ez bejön :) Sok szerencsét.
2011. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát,találkozzatok össze valahogy "véletlenül"(magyarul kövesd valahova),vegyél fel egy fekete napszemcsit,azt a rosszfiúsat,közelítsd meg kifürkészhetetlen arccal.Aztán mondd el neki,hogy megőrülsz érte,és hogy minden férfit aki a közelébe megy ki fogsz csinálni.Ezután szorítsd jó erősen a falhoz,úgy,hogy esélye se legyen menekülni,és csókold meg.Ha tudsz csókolni szenvedélyesen,nyert ügyed van.

Én így képzelem el.

De mindenképpen közöld vele,hogy ő olyan számodra,mint az oxigén,nem tudsz élni nélküle.És hogy te és ő a mágnes két pólusa vagytok.

2011. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsót meg ne csináld mert fogdában végzed távoltartási végzéssel a kezedben
2011. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
konktérum nélkül nehéz
2011. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még szívesen olvasnék tanácsokat!Elment egy másik sráccal kocsikázni...kitört a balhé és olyat mondtam amit nem lett volna szabad :S lek*rváztam :S és ezért kidobott ami érthető :S megköszönném a további tanácsokat is :)
2011. ápr. 16. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h bízol benne és ne haragudjon de annyira megijedtél h elveszíted h olyanokat mondtál amiket nem gondolsz komolyan
2011. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

haverom ebből úgy mászott ki hogy monda neki :

bocsi én voltam a hülye ne haragudj elborult az agyam stb...

2011. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha ezek a tanácsok nem segítenek akkor meg őrülhetsz nélküle mert ha ez egy lánynál nem segít az úgy megsértődött hogy senki és semmi nem tudja kiengesztelni esetleg keresel valakit akivel ilyen 3 hetes kapcsolat a szeme láttára össze veszel vele és mondod h az előző csajom jobb volt nálad stb...
2011. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha elment egy másik sráccal, akkor sztem nem tudsz mit csinálni. Valszeg ő jobban tetszik neki, mint te, ez van.
2011. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!