Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha a párotok reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha a párotok reggel munkába indulás előtt a puncitokba élvez, és már nincs idő tisztálkodásra, akkor mit csináltok, hogy ne legyen csupa sprema a bugyitok?

Figyelt kérdés
Nem rég óta szedem a fogamzás gátlót, úgyhogy nem rég óta élvezhet a párom a puncimba. Nagyon élvezzük, hogy nem kell már gumi. Egyedül a reggeli szex után szokott lenni ez a kellemetlenség. A héten kétszer is szeretkeztünk reegel, és utána megtöröltem a puncimat, de mire munkába értem, tiszta sperma lett a bugyim. Mit tegyek ez ellen?
2011. ápr. 17. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betét? :)
2011. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne élvezzen beléd.
2011. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Bugyi nélkül is lehetsz ilyenkor tanácsos is, de reggel ne szexeljetek este meg éjjel kell azt tenni nem reggel, de majd ráfogsz jönni.
2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyeld le. :)
2011. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez baromi undorító.
2011. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ywerd ***** válasza:

A legjobb firssen,zuhany után reggel!

Nehogy elhagyjátok!Tisztasági betét....

2011. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
tisztasági betét. vagy keljetek fel hamarabb hogy legyen idő lezuhanyozni.
2011. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Hat szerintem kerits idot a tisztalkodasra, az milyen, hogy a spermas tampon a labad kozott van egesz nap.... elegge undorito... Ez kb olyan mint ha levagy izzadva es ahelyett, hogy megmosdanal, besprezed magad...
2011. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem,hha felállok,akkor elég hamar kifolyik mind,azt megvárom,megtörlöm nedves intim kendővel vagy rakok tisztasági betétet és ha érzed,hogy kifolyt,akkor ki is veheted.
2011. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Én vékony tangát használok,és ez nem nagy felületen szívja magába a spermát ilyen esetben.Wc-re szoktam elmenni és megtörölni,ilyenkor sűrűbben intim törlővel.Nem szeretem a betétet se, és a tampont se ilyen esetben.A szag meg pár óra múlva úgy is elmúlik.A férjemmel mindig jobbára reggel szeretkezünk,és nem szoktam utána fürödni.
2011. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!