Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma voltam egy lánnyal egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam egy lánnyal egész nap sétálni, meg Mekiben. Nagyon megszerettem, de nem akarom, hogy csak úgy nézzen rám, mint barátra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

2 hónapja ismerem és nagyon megszerettem a buksiját :)

De nem akarom,hogy azt gondolja,hogy csak barátja akarok lenni,mert akkor majd azért nem akar majd többet,mert félti a barátságunkat :(

De viszont vannak gondjaim és ezért nem akarok vele járni,mert most nem jó :( De viszont szeretném,hogy ő is érezzen valamit,de azt is szeretném,hogy lássa:énis nagyon szeretem jobban,mint barát :/

Mit tegyek ? Nem akarom,hogy azt gondolja,hogy csak egy jó barátja akarok lenni :(


2011. ápr. 17. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobj neki egy rejltemes sms-t, amiből tudni fogja, hogy te a közeljövőben akarsz valamit, csak nem most, de hamarosan, akkor rádindul, ha kicsit is tetszel neki:)
2011. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!