Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mennék külföldre, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mennék külföldre, a párom nem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Éltem már külföldön, így tudom milyen. Azóta folyton visszavágyom. Viszont a párom, akit a nagy Ő-nek tartok és nem akarom elveszíteni, maradni akar. Ha nem megyek, úgy érzem, nem lehetek teljesen boldog. De nélküle sem. Ördögi kör? Ti mit tennétek?
2008. febr. 11. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is igy volt a barátnőm küldöfldön él, kijárkáltam hozzá...

vedd ugy hogy ha kimész vagy szakitani fogtok, de lehet hogy ő kimegy végül, nagyon két esélyes a dolog, ha igazán szeret utánad fog menni ha nem akkr vége.

2008. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én gyerekkorom óta egy másik országban szeretnék élni, majd egyszer ott is fogok (eddig még csak fél évet voltam kinn), ha a párom nem jönne utánam, akkor elhagynám, bár egy ideig biztos nagyon fájna. De szerelme sok van az embernek az életben, és mindegyikre azt hiszi, hogy ő az igazi, otthona viszont csak egy. Mondjuk lehet, hogy csak nálam van így, mondom nekem nagyon régi vágyam abban az országban élni. Hisz odakinn is találhatok valakit, akit megszeretek, ugyanúgy mint őt (mert mindig is találtam), de ha ezt a helyet nagyon nem csípem akkor nem érezhetem itt jól magam.
2008. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy itthonmaradsz vele, vagy kimész. Ha maradsz a kedvéért, lehet utána nagyon bánni fogod. Ha mész, akkor két esélyes a dolog. Vagy hajlandó mégis veled menni, vagy nem. Ha nem, akkor arra rámegy a kapcsolat, mert több 100 km távolságból, még napi rendszerességű MSN kapcsolat és sűrű email esetén is eltávolodtok egymástól. Régen ios ezt mondták: távkapcsolatból hamar házasság lesz, vagy szakítás. Hát ez tényleg nehéz döntés. Na de erről szól a felnőttéválás :)
2008. febr. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
te ember sose szalassz el egy jó lehetőséget kinnt átmeneti érzelemzavar miatt! örökre bánni fogod, mint a többi balek! engem biztos hoggy senki nem fog majd itt tartani az első adandó alkalommal, mert a saját boldogulás a legfontosabb. éljen az emigráció vesszen a zsidók országa!
2008. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, szóval holmi érzelemzavarnak nem tartom a dolgot. 4 éve vagyunk együtt, és még mindig vele akarok lenni, nem is akarok mást helyette (el sem tudnám képzelni). De...
2008. febr. 12. 15:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem azért akarnék kimenni, hogy ne tűnjek baleknak... Az egyik dolog, ami épp visszatart attól, hogy kimenjek, az ilyen emberek odakinn, mint a legutolsó hozzászóló...
2008. febr. 12. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én írtam az elő hozzászolst én voltam kit a barátnőmnél és máshol nem olyanok az emberek mint az utolsó hozzászolo, ez a tipikus magyar hozzá állás, kint az emberek mosolyognak egymásra mármint angliában és nem igy fogják fel a dolgokat ahogy az utolsó hozzászolo, ezt azért irom mert azt mondtad pont ez tart vissza h kimennj épp ellenkezőnek kéne lenni mert épp azért kell kimenni mert kinnt nem ilyen parasztok az emberek.
2008. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi az az ok, amiért az angolok mosolyognak egymásra?! Ennyi erővel a magyarok is tudnának, nem gondolod, kedves Válaszoló? Bár ezzel az egy szem gondolatommal sajnos én sem tudom megváltani a világot, és most nem is erről van szó.

A kérdésre rátérve viszont azt gondolom, hogy ezt a döntést kettőtöknek kell meghozni. Közösen. Ha kimentek, akkor rámehet a kapcsolat, főleg, ha a párod nem képes ezt elfogadni, nem érzi jól magát. De lehet, hogy időközben megtetszik neki, sőt. :)

A legfontosabb, hogy ne korlátozzák egymás szabadságát. Képzeld el, hogy itthon maradsz, és együtt maradtok még 5-10-20 évig, és egy vita alkalmával hozzávágod: "bezzeg miattad maradtam itthon annak idején"... neki se esne jól.

Szóval, beszéljétek át még egyszer a dolgot! Sok sikert!

2008. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves első hozzászóló! én úgy értettem, hogy az ilyen kinnlévő magyarok miatt... :)
2008. febr. 12. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En 27 evesen voltam ebben a helyzetben eleg nehez ugy. En is elvandoroltam es akkor anno 7 eve voltam egy kapcsolatban (20 eves voltam mikor megsimertem). 19 eves korom ota amiota Nemetorszagban voltam tudtam h sosem leszek Mo-n boldog csak ido kerdese h mikor koltozok kulfodlre. Kozben felvettek fosulira, elvegeztem majd dolgozni kezdtem, majd egyetemet posztgrad szakon elvegeztem. Majd 8 eve kiutaztam a vilag masik felere turistaskodni es az orszag bamulatba ejtett. es azt mondtam ez az orszag lesz az uj hazam. az elso perctol ereztem ezt. Mielott veglegesen kikoltoztem kijottem megint turistaskodni pont egy evre ra. mikor landolt a repulo ugy ereztem h hazajottem. ez nekem megadta a valszt mit kell tennem. A srac nem akart velem jonni mondvan tul oreg uj eletet kezdeni. En elkoltoztem Ausztraliaba. az orszag gyonyoru es nagyon jol erzem magam itt. Megkaptam mindent amirol csak almodni tudtam Mo-n. Itt vagyok teljes. Igaz a kapcsolatnak vege lett. De en azt mondom ha szeretett volna annyira akkor megprobalta volna miattam. a sors ironiaja h kb 2 eve megkeresett h kikoltozne ide o is segitenek-e???? A kapcsolat szempontjabol olyan ertelemben banom h eltelt 7 ev es meg nem talaltam olyan tartos hosszu kapcsolatot. De imadok itt elni es ebbol a szempontbol nem banom a dolgot. azota voltam hazalatogatoba nem is egyszer es minden alkalommal rajovok h en mar nem tartozom oda tobbe.

az egyik elottem levo hozzaszolonak irom tenyleg mas a mentalitas. itt bemegyek a boltba mindenki mosolyog, segitokeszek, megkerdik h vagyok meg akkor is ha felszines beszelgetnek velem, emberek kozvetlenek, lazak, nem gorcsolnek stresszelnek folosleges dolgokon. Mindig jo ido van, a tenger a napfeny, sok lehetoseg van. Ezzel ellentetben otthon felszallok a villamosra mindenki panaszkodik eskuszom 6 het alatt tobb panaszkodast hallottam mint itt 3 ev alatt. eleg idegesito... persze ennek is megvan a magyarazata. De itt jobb az elet.

Viszont a bevandorlas minden nehezsegevel szamoljal, munkakereses beilleszkedes meg egyebek. ezek az elso idoben nehezek de aztan minden konnyebb lesz. Tapasztalatbol mondom.

Sok sikert!!!!!

2008. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!