Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék a barátomnak kedvesk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátomnak kedveskedni valami kis aprósággal. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Csokira gondoltam, de eszembe jutott, hogy nem ehet csokit, mert kipattog tőle. Csak úgy szeretném meglepni őt valamivel, mert 2 hétig nem láttuk egymást :):) Huszonévesek vagyunk.

A szex az alap, hogy lesz, úgyhogy ilyen ötleteket nem várok most :)


2011. ápr. 18. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, így, hogy nem ismerjük a barátodat, nehéz lesz tanácsot adni. Szerintem te magad készíts valamit. Pl. amivel nem lehet mellé lőni, hogy főzöl neki egy finom vacsit, vagy sütsz valamit, amit szeret, illetve amit ehet.
2011. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Lepd meg azzal, h combfixet veszel fel, vagy új fehérneműt, vagy pedig vegyél neki marcipánt.
2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából csak ötleteket várok, hogy tudjak válogatni :) Névnapjára múltkor sütöttem neki sütit. :)
2011. ápr. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!