Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet, ha a volt barátomat egy másik csaj nevében környékezem meg?

Figyelt kérdés

Egy kamu csaj képében megpróbálok összemelegedni vele. Kíváncsi vagyok hogy reagál, közeledik-e, mert engem elég gerinctelen módon rázott le, miután felkerestem, hogy még mindig szeretem.


Szerintetek mi fog ebből kisülni?


2011. ápr. 21. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
ezt egy lány ismerősöm és egy fiú ismerősöm is megtette az exével. és egy hatalmas veszekedés sült ki belőle, amikor ez kiderült. nyilván nem véletlen szakított veled. ha ezt megtennéd, valszeg csak azt gondolná, hogy mennyire kavarós vagy, és gerinctelen, és esetleg mégtovább rontanád a dolgokat.
2011. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

ilyenen már én is gondolkodtam.

szerintem hajrá, nézd meg mi lesz.

csak ha beszélsz vele nagyon vigyázz, hogy miket hogy mondasz, és valahogy ne úgy írd le ezeket ahogy szoktad, és próbálj meg más szavakat használni, hogy fel ne ismerjen... :)

megérdemel egy ilyet ha bunkó volt.

2011. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem jó ötlet. Ebből nem sok jó sülhet ki. Te is, ő is csak veszíthettek és jobb nem lesz senkinek.
2011. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
nyilván azért rázott le, mert nem kellesz neki... az meg, ha egy másik csaj esetleg kell neki, az miért nagy bűn? nem várhatod el tőle, hogy csak azért, mert te nem kellesz, más se kelljen.
2011. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megérdemelés kérdése. Épeszű ember ilyet nem csinál.


Mi lesz ha nyomulni kezd rád? Jól megmondod neki, hogy HAHA átvertelek április bolondja, én a volt barátnőd vagyok! ????? Nem látom az értelmét.


Vagy, mi lesz ha nem kezd el nyomulni? Azt gondolod majd magadban, hogy hú milyne rendes ez a srác nem nyomul idegen lányokra? Vagy mi?


Agybaj, hogy a mai fiataloknak mennyi szabadidejük van. De az, hogy könyveket olvassanak, vagy sportoljanak a szabadban, az már nem. Csak a hülyeség.

2011. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bacher Martina válasza:
szerintem nagyon rossz ötlet, nemsok egyedülálló fiú utasít el ilyesfajta közeledéseket, úgyhogy csak magadnak ártasz vele, és te leszel még szomorúbb, ha látod a volt barátodat, akit talán szerettél közeledni egy másik lány személyéhez...
2011. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Képzeld, olvasok könyveket, elég sokat.

Csak azért akarom, mert úgy gondolom, hogy újra belém szeretne, ha adna még egy esélyt. Azért szakított velem, mert távkapcsolat, és nem tud bízni bennem, majd azt mondta, ez változik, kezdi érezni, hogy bízhat bennem.

De aztán kijelentette, hogy csak barát, azóta ha keresem le se toj.


Meg azt is mondta, hogy ő nem akar csajozni. Kíváncsi vagyok, csak velem nem hajlandó beszélgetni, miközben elvileg a barátom, vagy mással sem.

2011. ápr. 21. 10:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha elkezd csajozni az általad "kreált" csajjal, az téged még jobban fog bántani.Ha nem kezd el, akkor attól még veled nem fog, Akkor mire jó?
2011. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Milyen ötlet?" Egy szóval? Sz.a.r.


Bővebben: nagyon sz.a.r.


Felejtsd el gyorsan! Amilyen gyorsan csak tudod! (Bár tapasztalatnak a saját hülyeségünknél nincs jobb, viszont nagyon kellemetlenek tudnak lenni a következmények. Ezért mondják, hogy más kárán tanul az okos.)

2011. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Annyira szeretném pedig megtudni, hogy miért hitegetett hónapokon keresztül, most meg hozzám se szól :( Már semmit nem akarok tőle, de a legjobb barátom volt, és mostmár nem is keres, nem is érdekli mi van velem. Ez nagyon fáj, és szeretném a tudtára adni, de tudom, hogy nem hatná meg :(


A kreált csajjal terveztem rákérdezni majd, hogy volt-e kapcsolata, vagy ilyesmi és hogy mit mond rá. Mert a haverjai előtt letagadott, egy haverjával nagyon jóba vagyok, ő nem is hallott rólam, hogy én valaha a barátnője voltam :(

2011. ápr. 21. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!