Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedtünk de nagyon! Párommal elég rossz a kapcsolatunk, mindennaposak a veszekedések, mindegy én vagy ő kezdi! Igy történt tegnap is! Elveszett minden?

Figyelt kérdés
Mondtam neki elköltözöm! Erre ő és (jó flegmán) hova mennél, anyádékhoz? Ugy is csak a pénzedért kellennél nekik? Én reagálom túl? Vagy mi van most?
2009. márc. 4. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl bizalomgerjesztő történet. Ha mindennaposak a veszekedések akkor minek húzni, halasztani?? Ennek így semmi értelme, egy kapcsolat ne erről szóljon!!!!!!!! Én költöznék és keresnék magamnak egy normális párt. Nézne nagyokat, ha tényleg megtennéd!
2009. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Fontos a kommunikáció és a kompromisszum. Sajnos van olyan ha már nem lehet leülni és megbeszélni mindent, akkor sokszor inkább jobb külön.

Próbáljatok meg leülni megbeszélni mindent hátha még sikerül rendbe hozni a dolgokat, de ehhez mindkettőtöknek nagyon akarnotok kell és meg kell beszélni a problémákat. Hogy miben kell változtatni mindkettőtöknek hogy működjön a dolog. Sokan mondják ha ide jut az ember akkor ott mindkét fél hibás. Lehet hogy azért is válaszolt ilyen flegmán, mert tudja hogy szükséged van rá és nem mersz lépni.

2009. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Házasságban esetleg?


Ha nem lehet megbeszélni a dolgokat, szerintem jobban tennéd, ha nem fájdítanád a szived tovább és elpakolnál.

Vagy lehet igazság abban amit ő mondott és a szüleidnek tényleg kéne a pénzed? Mert akkor tényleg nincs hova menni...



25/f

2009. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó:a szüleim nem olyanok!Soha nem kértek inkább én segitettem amikor egyedül voltam!Mivel most van a párom ezt nem mindig engedi!Nem a férjem csak a vőlegényem de már 3 éve!
2009. márc. 4. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha ez a fennforgás, akkor bármikor hazaköltözhetsz a szüleidhez. Gondolom ha szeretnek és úgy olvasom hogy igen, akkor nincs félni valód a jövődet illetően.

Legyen bárhogy, van támaszod, van ahol szeretettel várnak. Adjon erőt ez neked! És azt hiszem fel kell készülnöd a hazaköltözéshez. Nem gondolom, hogy kínoznod kellene magad.


Minden jót és sok sikert, erőt a változáshoz!


25/f

2009. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!