Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve élek "szerelemben"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve élek "szerelemben" külföldön, 1 hete otthon voltam mégis megcsaltam baratomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt hittem nagyon szerelmes vagyok 2 éve,mar a hazassagra készülünk,én hazalatogatasom alatt mégis lefeküdtem egy régi iskolatarsammal,és most nem tudom kiverni a fejemböl
2008. febr. 12. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire a másik fiú hatása alatt vagy, akkor a házasságon még gondolkodj. Inkább hosszabb jegyesség, mint válás.
2008. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ESÉLYEM NINCS ARRA HOGY A MASIK FIUVAL ÖSSZEJÖJJEK,MERT MEGINT CSAK 1 ÉV MULVA TÉREK HAZA,A SRAC MONDJUK AZT MONDTA TUDJA HOGY EGY HONAPON BELÜL VISSZATÉREK HOZZA..ÉN KALANDNAK VETTEM FEL,VISZONT,MOST NEM ANNAK ÉÀRZEM,DE AKIVEL ÉLEK AZT SEM TUDNAM ELHAGYNI
2008. febr. 12. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha annyira szeretnéd a barátodat, akkor nem feküdtél volna le ezzel a "régi ismerőssel"!! Szerintem a házzasságon ne gondolkodj!Nem értem, hogy tudsz még a barátod szemébe nézni!
2008. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Én egy lány vok, és ABSZOLUT EGYÜTT ÉRZEK!!!! Nagyjából hasonló a helyzet, sőt, inkább kicsit különböző...

Nekem is van régóta egy barátom, akit szeretek (!) mégis megcsaltam. És én sem tom elfelejteni... Át kell gondolnod teljesen a jövődet!

Mert valóban nem lehetünk annyira szerelmesek, ha képesek vagyunk őket megcsalni! :( Ha pedig a másik sráccal több lesz esetleg (netán beleszeretsz) akkor aztán nincs menekvés! Küldj már egy kommentet, hogy nem érzed azt, mikor a 2 éves kapcs-i sráccal vagy hogy idegesít?

2008. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
annak az illetönek aki a kommentet varja:igenis idegesit,sajnos akivel élek az nem tud semmiröl,nem szeretném megbantani...viszont otthagyni se tudnam mar....de a masik,aki magyarorszagon él,annyira felkeltette az érzéseimet,hogy legszivesebben utaznék hozza haza,talan ha ujra làtnäm,eltudnam dönteni ki is a fontosabb nekem...csak az az igazsag aki most van az biztos a masik meg lehet csak tényleg kaland volt.nem tudom csak azt hogy jol összevagyok zavarva...
2008. febr. 13. 09:57
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Az "együttérző"válaszoló vok.

Szegénykém...És nem hiszik el, milyen egy sz** helyzet ez. Ugggggyan ezt élem át én is. Én is ugyanígy érzek,mint te.A másikhoz jobban húz a szívem,de annyi mindent köszönhetek a jelenlegi páromnak,meg mondom én is úgy érzem,hogy szeretem...De a másik?!!! Huhh.

Nem tudom,osztogathatok-e tanácsokat,de sztem Neked tényleg az lenne a legjobb,ha hazajönnél,és kiderítenéd,milyen szándékai vannak Veled a bizonyos srácnak. Aztán ha komoly,ott kellene hagynod a másikat,persze nagyon nehéz (ez most rám is vonatkozik,csak nem merem bevallani magamnak!!!)Mert ennek nagyon rossz vége lehet. Nálunk már állandósultak a veszekedések.És engem is annyira idegesítenek a barátom kis apróságai,amiket eddig viccesnek vagy édesnek találtam.Gondolom,neked is van olyan,hogy fekszel a barátod mellett,közben a másik srác jár az eszedben....Kellemetlen,később pedig óriási bajok lehetnek belőle.Nem ismerem a párodat,de ha pedig kiderülne hogy megcsaltad...Fúúú hát nem tom...Sztem az én fejem kereshetném valamelyik kútban...Teszem hozzá,megérdemelném. Játszunk velük,átverjük őket...Pedig nem ezt érdemlik.Tényleg nem. Kérlek,majd írj ha döntésre jutottál...Nekem is segítségre van szükségem!

szia

2008. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Mélyen együttérzek mindkettőtökkel. Én is hasonló cipőben vagyok, csak vacakabban. Nekem már családom van, férjem, gyerekem. és mégis van egy pasi akivel jókat hülyéskedünk. Persze ő közeledni próbált, én meg magyarázgattam hogy nekem nem lehet. DE!! Szívem mélyén nem vagyok biztos abban, hogy sokáig ellent tudok állni. Amúgy szeretem a párom. Jó férj, még csodásabb apa. De ugye azért legyezgeti egy nő hiúságát, ha egy másik pasi is kocog utána. :)
2008. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Én még nem voltam hasonló helyzetbe, de még lehetek...

Úgy érzem a kommenteidből, hogy az a szerelem csupán megszokás... Feladni a biztosat? szerintem nagyobb kérdés az, hogy tényleg ő az igazi?

Szerintem gondold át, miért is tetted,mert ha annyira szeretnéd nem tudtad volna megtenni...Lehet, hogy hiányzik valami abból a kapcsolatból, amit a másiknál kerestél.Azért azt gondold át hogy az itthoni srác meg tudná e adni amire vágysz, és nem csak egy hirtelen fellángolás volt-e.Ismered e annyira, hogy el tudd dönteni jó lenne e vele.

Azt az esküvőt szerintem halaszd el egy kicsit, amig benned letisztul a kép...

2008. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
HÄÄÄÄT.ESKÜVÖT HALASZTANI AMI 2 HONAP MULVA LESZ.NAGYON NAGY GÀZ.EGYÉBKÉNT FÉL ORAJA HIVTAM EGY ISMERÖSÖMET,AKIAZT MONDTA,HOGY A SRAC AKIVEL VOLTAM IGENCSAK MAGA ALATT VAN,HOGY VISSZAJÖTTEM KÜLFÖLDRE.NEM TUDOM MIK LEHETNEK A SZANDÉKAI,MERT EZELÖTT 2 ÉVVEL MÉG A GIMI NAGYMENÖ GYEREKE VOLT...NEM TUDOM HOGY FOGOK DÖNTENI,MEGBANTANI A MOSTANIT..ELFELEJTENI A "KALANDOT" MIÉRT VANNAK AZ EMBEREKNEK ÉRZÉSEI?????EZ A LEGNAGYOBB BAJ
2008. febr. 13. 15:02
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal rosszabb lesz egy-két-három év múlva amikor pedig nem leszel boldog, és válni nem mersz majd, mert "már késő". Nincs olyan "már nem lehet", ugyanis ha ez a kifogás meg az hogy "azt hittem szerelmes vagyok", az nem szerelem, hanem valami amit szeretnél, de már nincs. Ha nincs kicsi gyereketek (mert ha az lenne, akkor megérteném, mert a gyerekekért megtenne az ember mindent), akkor miért? Megértem hogy nem akarsz fájdalmat okozni. Én megtettem egyszer, elváltam egy másik pasi miatt. Nekem is fájt, hogy neki fájt, iszonyat bűntudatom volt, de én elmondtam mindent neki, hogy találkozgatok mással.

A legjobban akarsz kijönni a helyzetből, és másoknak is jót akarsz, de hidd el, a legjobb, ha a SZÍVEDRE hallgatsz. Lehet, hogy ez a kaland arra volt jó, hogy megmutassa, kell az izgalom az életedben, és attól még lehet, hogy szereted a párod. Lehet, hogy az izgalmat máshogy kell kiélned. Nem tudom. De az újdonság és a kaland nagy hatással van, és lehet, hogy várnod kell a végső döntésekkel, úgy mint esküvő vagy szakítás.

2008. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!