Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy belefárad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy belefáradtál várni az igazi, viszonzásra talált szerelmet?

Figyelt kérdés
Mi történt utána? Azóta is egyedül vagy, vagy megtaláltad a párod, akivel kölcsönösen szeretitek, tisztelitek, becsülitek egymást?
2011. ápr. 22. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nyomd el party utáni dugásokkal! nekem bejött:D
2011. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, még szűz, sosem csókolóztam, szóval ezt inkább kihagynám.:) És nem vagyok már tini, szóval a ráérsz még szöveg nálam már nem érvényes.
2011. ápr. 22. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha. Valahol mindig reménykedtem. Aztán megtaláltam, a többi úgy van, ahogy leírtad. :)
2011. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Naa, a party utáni dugástól kajak hányingerem van, mert eddig két oylan részeg csajt kúrtam meg akik majdnem leokádtak.
2011. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca. ***** válasza:

belefáradtál? és akkor mi történik ha belefáradsz a várásba? nem vársz tovább.... de a busz jön akkor is ha nem várod, ha úgy alakul. úgy hogy azt hiszem egyáltalán nem számít hogy várod-e, keresed-e, akarod-e...

de a szerelmet túlértékelik. ne dobj el minden embert akinél nem zendül fel a nászinduló első látásra. ha elég idős vagy más megtanulhattad hogy a királyfi be van rúgva, a ló pedig döglött. de ettől még lehet gyönyörű kapcsolatod, csak ki kell alakulnia.

2011. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én titokban bele voltam zúgva gimis osztálytársamba...miután egyetemre mentünk kiderítettem barátnőmőn keresztül h nem jövök be neki :S (félreértelmeztem a jeleket évekig :/ )

Utána randizgattam 2-3 sráccal, mind hülye volt, csak a szexre ment, elegem lett a pasikból. Végül 1 év után találkoztam a mostani párommal, aki szinte a lelkitársam. Vele volt az első csókom, első szex (neki is). Másfél éve vagyunk együtt.


Uh sose add fel!!! Rád fog találni amikor nem számítasz rá! Tudom h mindenki ezt osztja és nem hiszed el(én sem hittem) de bejön! Sok sikert!

22/L ő 24/F

2011. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah. igaz még csak 18 vagyok, de már most belefáradtam, hogy körülöttem minden ismerősöm boldog kapcsolatokban él, én meg még egyszer sem tapasztalhattam meg ezt..:( De mostmár nem érdekel. Az sem, ha összejönne vmi csoda folytán vmi, az sem, ha nem. élvezni próbálom az életem, és nem keseregni, hogy miért nem jön össze a dolog!:)
2011. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt...Van...Lesz...
2011. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így voltam, szomorkodtam hogy másoknak milyen jól összejöttek a dolgok, mindhárom szobatársamnak és több barátomnak is lett barátnője, némelyiknek már gimiben volt. Aztán 1-2 évvel később sorban jöttek a nagy szakításokkal, és most megint nincs egyiknek se. Egyik barátom totál kikészült, teljesen megváltozott a szakítás után; ma már szinte nem is az az ember mint akinek valaha megismertem.


Azóta nem szomorkodok hogy miért nincs még barátnőm. Remélem találok egyszer valakit, de szeretném jól megismerni mielőtt egy komoly kapcsolatba belemennék.


23/F

2011. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!