Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok tanulni, koncentráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tanulni, koncentrálni, aludni . Rögeszme? Fontos!

Figyelt kérdés

Tanulnom kéne ,sokat ,rengeteget .És nem megy .Van egy olyan fiú az életemben akit viszonzatlanul szeretek .illetve sose derült ki hogy tudna e úgy szeretni mint én őt. de ez mind1 is.


nem tudok koncentrálni ,csak rá gondolok ,minden gondolatom a körül forog hogy mi lesz majd ha egyszer találkozunk .Vagy hogy a jóégbe zárjam le?zárjam ki az életemből hogy még csak egy emailt se tudjon küldeni. hogy tudna e szeretni .haragszom is magamra mert annyi szemétséget megcsinált korábban.sokszor azt érzem csak a hiúságát simogatta az én korábbi naiv lelkesedésem, és ezért keres még most is.közömbösnek igyekszem tűnni .de befészkeli magát a gondolatimba ..


Segítsetek ,mi a megoldás egész nap nem tudtam tanulni koncentrálni szét vagyok esve ..most meg aludni nem tudok :(


ötlet hogy mit tehetnék ??


Írjatok légyszii!!


2011. ápr. 24. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

verd magad hasba.

na ugye hogy egy pillanatra nem rá gondoltál :P

2011. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom érettségi vagy közelgő vizsgaidőszak lehet a tanulás oka, de ha nem is ezek akkor is egyszerű a válasz.

Írtad, hogy már okozott számodra rossz élményeket és ráadásul még csak az se tiszta számodra, hogy szeret-e. Ezek alapján szerintem a legjobb az, ha nem foglalkozol vele, akár olyan szinten, hogy tudomást se veszel róla. Fontosabb szerintem most az, hogy tanulj hisz azon talán a jövőd múlik, ez pedig egy talán pasi...

2011. ápr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nem találkoztok, ha egyszer azon jár az eszed?! Más nem veheti el a nyugalmad, csak te a saját magadét. Leírtál ide 6 sornyi közhelyet konkrét dolgok nélkül összevissza írásjelekkel. Egyszerűen félsz, és a saját félelmed zavar. Ha érdekel hogy mi lesz, próbáld ki!

ui.: Le is írhatod, hogy mi történt, ha úgy könnyebb. Csak meg ne tévesszen, attól még nem oldhatjuk meg helyetted, úgyhogy hajrá!

2011. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Engem nem bántott a pasi, csak úgy, de úgy megszerettem, megtetszett, aztán belelovaltam magam az egészbe, miután mások látták rajtam, hogy bejön nekem. Össze akartak hozni valakivel, aztán kénytelen voltam elmondani egy csajnak, hogy mi van, hogy nekem más tetszik. Meg látták is, mert sokat emlegettem, mondta is neki az egyik haverja, hogy jól nézek ki, de a srác erre nem reagált, meg állítólag mikor mondták neki hülyülve, hogy bejön nekem, akkor sem nagyon reagált, én ráirkáltam neten, nem írt túl sokat, nem kezdeményez velem beszélgetést, de amúgy rendes, kedves, ha kérdezem válaszol, bár néha úgy tűnik az agyára megyek, próbálom magam visszafogni, és csak egy emberként kezelni a sok közül. Sokáig nem láttam, akkor is írtam neki, hogy jöjjön el velem valamerre, de akkor beteg volt, ezt biztosra tudom, bár szerintem ez kapora jöt kifogásnak, mert azért elment erre-arra, szóval egy sétába nem halt volna bele. Néha úgy érzem, nem mer rámnézni, fura mert amúgy meg tök aranyos velem is, csak nem hülyül velem úgy, mint a haverjaival(lányokkal is).

Elmondani nem fogom neki mi van, mit érzek, mert tudom, hogy az neki is szar lenne, még hozzáérni sem merek, mert az ájulás kerülget, látod én sem tanulok, hanem itt irogálok, pedig rengeteg vizsgám lesz a következő hetekbe.:S Csak remélni tudom, hogy az élet nem sodor el tőle, mert egy hihetetlen rendes pasi, sose gondoltam, hogy talákozok egy ilyen normális, aranyos, rendes, velem hasonló gondolkodású, és életvitelű sráccal. Ne is hittem, hogy létezik egyáltalán ilyen srác, és még kűlsőre is jól néz ki, talán túl jól is, baromi jóképű, és a testi adottságai is jók. Érdekes, mert először nem láttam benne semmi extrát, nem tartottam hű de jó pasinak, aztán, ahogy megismertem, megszerettem, és mára már őt látom a világ legjobbképűbb pasijának.

20/L

2011. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"viszonzatlanul szeretek" <-> "ezért keres még most is"

"mi lesz majd ha egyszer találkozunk" <-> "közömbösnek igyekszem tűnni"


"sokszor azt érzem csak a hiúságát simogatta az én korábbi naiv lelkesedésem" - Kivetíted rá a saját hiúságodat. Te érzel így, nem ő. És pont te simogatod a saját hiúságodat.


"tudna e úgy szeretni mint én őt" - Ó, hát ennél sokkal jobban tudna. Ha adnál rá lehetőséget. De mivel ez lenne az értelmes választás, ezzel az alaptalan állítással megindokoltad, hogy miért nem mersz. Így simogathatod tovább a hiúságod. Amiből persze semmi jót nem kapsz vissza, így még igazságtalanabbnak érzed az egészet.


"ötlet hogy mit tehetnék ??" - Először is ismerd meg magad! Ez valszeg borderline. Magaddal baxol ki az idióta gondolkodásoddal, nem más veled. Lehet benne egy kis kisebbségi komplexus is.

Aztán van meditációs technika, hogy nem aktívan gondolkozol, hanem csak próbálod figyelni hogy épp mi jut eszedbe. Aztán ítélet nélkül elengedni, és figyelni a következőt. Így mielőtt bármin gondolkoznál, csinálj egy listát azokról a dolgokról, amik rendszeresen jönnek. Aztán állapítsd meg, hogy melyiket szeretnéd megtartani és továbbgondolni! Ha fordítva teszed, akkor az eredményt lásd fent! Ezzel kicsit megnyugodhatsz, hogy a valós problémát tudd kezelni.

Ha van még kérdésed írhatsz privit.

2011. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó sokat segítettél ,egész más szemszögből közelíted a dolgot. Sajnos nem tudok privit írni :(


Arra vagyok kíváncsi miből gondolod hogy ő jobban tudna szeretni engem?


Amúgy elgondolkodtattál ..a bordeline jelenséggel kapcsolatban is .olvastam már róla.


Azért szeretném ha tényleg eljönne az az idő mikor egy számomra olyan emberrel tudok intim (leginkább lelki értelemben) kapcsolatot kialakítani ,aki iránt én is tudok szerelmet érezni .

Kapcsolatban sem olyannal voltam akibe szerelmes lettem volna. inkább szereteten alapuló párkapcsijaim voltak .Erről mit gondolsz ?


Szeretném ha az akit szeretek és mert tudom hogy én mindent oda adnék magamból ,érezzem hogy a másik is hasonlóan természetesen bele ad a kapcsolatba .Kérdez kíváncsi ,simogat, szeretget, és ha belenézek a két szemébe látom azt hogy ez tényleg viszonzott érzelem .És nem maradnak kérdések.


Majd írj utolsó, érdekel mit gondolsz arról amit most leírtam .

Köszönöm.

2011. ápr. 24. 23:19
 7/8 A kérdező kommentje:

és még 1 dolog. Inkább attól félek sokszor hogy nem tudnék így érezni más iránt, mert megismerkedésünk előtt és azóta sem váltott ki belőlem senki ilyen érzéseket..


Erről is írd le kérlek a véleményed kedves utolsó válaszoló!

2011. ápr. 24. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Írtam mailt a regelt címedre, szólj ha nem kaptad meg!


Csak hogy a többieknek segítsek, aki ide téved, röviden:

"Arra vagyok kíváncsi miből gondolod hogy ő jobban tudna szeretni engem?" - Egyértelműen alaptalan az állításod. Saját félelmek kivetítése - borderline.

"inkább szereteten alapuló párkapcsijaim voltak" - Elutasítástól való félelem -> távolság a kapcsolatokban. - borderline

"Szeretném ha [...] És nem maradnak kérdések." - Itt a stresszfaktor, ami egyértelmű borderline!

"Inkább attól félek sokszor hogy nem tudnék így érezni más iránt" - Kikerülöd a problémát, nem megoldani próbálod. Nincs értelme más iránt, ha már megvan valaki. A vélt jövőbeli csalódásokat tényként kezeled, ezzel akadályt építesz magad elé!

2011. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!