Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a barátomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátomról?

Figyelt kérdés
Már majdnem 10 hónapja vagyunk együtt, és eddig összesen kétszer nyalt ki. Egyszer, amikor együtt voltunk, aztán kb fél év múlva, amikor megkértem, addig max rávezetni próbáltam, h örülnék neki. Most pedig megkértem, és azt mondta, ő ezt nem csinálja. Nekem ez nagyon rosszul esik, nem csak azért, mert testileg jó lenne, hanem mert úgy érzem, ennyit sem hajlandó megtenni értem. Ő 20 éves, én most lettem 19. Mit gondoltok? Ti mit tennétek?
2011. ápr. 24. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te szopod? adok kapok ugye ez van ilyenkor
2011. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fürödj meg sex előtt..ha ez megvan és így sem szeretné csinálni,akkor nem szeret nyalni..22/F
2011. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szopok. És fürdök. Egyikkel sincs problémám.
2011. ápr. 24. 21:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdezted már tőle, hogy miért? Biztosan valami zavarja benne, de ezt úgy a legegyszerűbb kideríteni, ha megbeszélitek.
2011. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem szereti. Aarra gondoltam, h lehet, h megalázónak találja, vagy nem tudom.
2011. ápr. 24. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor te se csináld neki. Ha a másik nem is töri magát azon, hogy adjon nekem, akkor én miért adjak?
2011. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott, de nem bírtam :D Szeretek neki örömet szerezni, meg arra is jó, h felizgassam.
2011. ápr. 24. 21:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám,ha veled alul minden rendben,akkor ne sz"pd le.Nehogy már ne ny"ljon ki.Nem is értem,hogy bírtad eddig.Barátnőm imádja,ha ny"lom-ez olyan élvezet,amit vétek megtagadni egy nőtől,akit szeretsz.22/F
2011. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 AVATAR282827 ***** válasza:
Hát ha csak erről van szó, bátran jelentkezz nálam! Én imádok nyalni, le sem tudom írni mennyire =P
2011. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem is van olyan ismerősöm, aki azért találkozott a netről lányokkal, h kinyalja őket, de köszi :D
2011. ápr. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!