Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1,5éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1,5éve vagyunk együtt. Első hónapban találkoztam egy pasival 40éves volt. Össz vissz 3szor, barátomtudja és nagyon rosszulérzem magam ez miatt. Csók semmi nem volt csak találkoztunk. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem csináltál végülis semmi rosszat! Szóval, ha kitudodna is, akkor se lenne nagy baj,ha elmagyarázod.Bár, ha még nem tudja párod akkor azt mondom hogy amiről nem tud az nem fáj neki!
2011. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudja,csak nem hiszi el hogy nem csaltam meg. Igen tény hogy hazudtam ő is nekem nem egyszer de nagyon szeretem.És olyan rossz hogy hazudtam neki...:'( Azt beszéltük meg hogy kezdjünk új lapot megoldás lehet?
2011. ápr. 25. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ŐŐŐ bocsi,elnéztem kicsit a dolgot. Jaaaa hogy már tudja. Értem, akkor se legyen nagyon bűn tudatod. sosem tudhatod hogy ő mit csinál a hátad mögött! T enem csináltál semmi rosszat! :)
2011. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok nem vok büszke de lefeküdtem azzal a pasival (40 éves)annó....,de mióta barátommal vagyok se csók se puszi semmi nem volt...olyan szarul érzem magam hogy hazudtam...:'(
2011. ápr. 25. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg mikor összeveszünk mindig ezt vágja hozzám vagyis néha hogy menjek hozzá b....ni és előjön az hogy hazudtam akkor és tegnap elgondolkodtam hogy lehet h jobb lenne nélkülem neki...
2011. ápr. 25. 21:30
 6/10 Bekő Tóny válasza:
74%
lődd magad fejbe..ilyen teherrel nem lehet élni..
2011. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Kidobnálak a pi*ába hülye ri*anc 40 évesekkel du*sz 19 éves létedre mintha az apáddal kefélnél gusztustalan vagy.
2016. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
39%

Úgy feküdtél le vele, hogy még nem ismerted a barátodat? Mert ha igen és utána még baráti alapon találkoztok, akkor szerintem nincs ezzel semmi baj! Miért ne barátkozhatnál más emberekkel is? Attól, hogy kapcsolatban vagy, az nem jelenti azt, hogy csak a pasid van, és rajta kívül màs senki pasi! Éld az életed! Nem vagy börtönben!


Többieknek, akik le r]bancozták:Miért baj, ha valaki az idōsebbik korosztályhoz vonzódik? Az, hogy ti ezzel nem értetek egyet, az egy dolog, oké! De ettől miért lesz valaki k%rva? Nekem nem áll össze!

2017. ápr. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi, válaszom 2.fele 7-esnek szól!!
2017. ápr. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 M1ky válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés és a válaszok is, de:

Kedves kérdező, ilyen esetekben az a módszer ad mindig jó választ a kérdseidre, hogy elképzeled és beleéled magad a másik helyzetébe.


Azt viszont te is tudod, hogy amit leírtál nem igaz.

Ebből kifolyólag nagy a valószínűsége annak is, hogy ez a 3 találkozásos sztori csak egy része a valódi történetnek.

Azóta már biztosan szétmentetek jó rég, és remélhetőleg tanultál az esetből.

jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!