Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csekkolom az sms-eit, megnézem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csekkolom az sms-eit, megnézem az e-mailjeit, olvasom az msn-üzeneteit, betegesen féltékeny vagyok a barátomra! Változtatni akarok ezen, mert már saját magamtól undorodom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csinaltam en is!!!!Es az en parom meg csajokkal is irkodott,persze barati jellegel,de nekem az se tetszet!!Ne tedd,valahogy fogd vissza magad!!!Tudom nehez,de erre ra mehet a kapcsolatod!!Nekem majdnem rament!!Foglald le magad!!!!Eros vagy es kitartasz!!!!
2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Például szólj neki, hogy változtassa meg mindenhol a jelszavát...úgy tuti nem tudnád megnézni
2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne olvasd. Ha nem bízol benne, miért vagytok együtt? :S
2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is jó irányban haladok affelé, amilyennek te leírtad magad... De először is keress valami hobbyt. (sport, rajzolás, lovaglás, zenélés vagy amit akarsz) És akkor már kevesebb időd lesz féltékenykedni. Aztán meg próbáld meg kontrollálni. Ez az agyban dől el, tehát ha nagyon erősen mag akarsz változni, akkor határozd el, és menni fog - bár nem egyszerű. És ha szereted a párod, akkor fogd fel úgy, hogy ha ezt folytatod, akkor ki fog tenni. Ez már azért elég indok kell, hogy legyen ahhoz, hogy megváltozz. Gondolj erre, ha épp bele akarsz nézni a telefonjába, vagy az e-mailjeibe.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad mert ez nem normális.A jó kiegyensúlyozott kapcsolat alapja a bizalom ami ugye kölcsönös elvileg.De ahhoz,hogy bízni tudj a párodban azért kell némi önbizalom is!Szóval hajrá szedd össze magad mert így elveszted azt akit szeretsz.
2011. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy változtassa meg a jelszavait, beszéld meg vele, hogy mi a problémád, segítsen rajtad. Ha jóban vagytok, akkor ezt meg fogja tenni. Ha nem sikerül így sem kibírnod, akkor keress meg egy pszichológust, mert annál súlyosabb a helyzeted.
2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van komoly okod féltékenynek lenni?
2011. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed a párodról, hogy fűvel-fával, meg a krumplit is, akkor miért vagy vele? Ha meg nem tartod hímr(i)ngyónak, akkor nem kell féltékenykedni.

Ezt ismételgesd, ismételgesd....

2014. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!