Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasi fiatalabb?

Figyelt kérdés
Pl én 16 vagyok, ő meg csak 15... ?
2008. febr. 13. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem gáz! Ilyen korban nem számít, ha a pasi fiatalabb!
2008. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Egy év ide vagy oda nem számít, a lényeg hogy szeretitek-e egymást és jól kijöttök-e, a kor ez nem lényeges, később sem.
2008. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy! egy év az semmi. a nagymamám testvérének 12 évvel volt fiatalabb a férje. és nagyon imádták egymást. egy év az meg semmi késöbb meg pláne nem! késöbb az sem lenne gond ha te lennél 30 a pasid meg 24 vagy 20 ez már nem igazán számit. most mondjuk az lenne a gáz ha 0-12 éves sráccal járnál, bár nekem van egy haverom 12 éves srác én 21 vagyok és srác, de ő anniynak néz ki mint én, és mindig azt hiszik osztálytársak vagyunk. :D
2008. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz, voltam én is hasonló helyzetben. Ha megértitek egymást akkor csak rajta :)
2008. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem gáz! Nekem is volt ilyen.Én 19 a pasim meg 14 vagy 15. De az volt benne a jó,hogy öregebbnek látszott,kb 17-18nak.Ja és engem nem érdekelt,mert szerettük egymást!! Szóval sok sikert nektek!
2008. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
1 év, az semmi. Ha a fiúval megtaláljátok a közös hangot, akkor éppen összeilletek.
2008. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szió!Dehogy gáz!1 év az semmi!Ha jól kijöttök egymással,szeretitek egymást akkor az profi!s ne hallgassatok az irigylőkkel...Nem szégyen!
2008. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem számít,pláne ha erről vagyis csak ilyen kevés az a fránya korkülönbség:D

am elárulom h az én anyukám is két évvel volt idősebb apánál és azóta is boldog házasságban élnek:)szal sok sikert:)

2008. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiúk többnyire később érnek. Ez az egy év valójában kettőnek felel meg. Úgyhogy így számolj...
2008. máj. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!