Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társadalom! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társadalom! Szerintetek a nőneműek diktatórikus társadalomra vágynak? :D IGEN vagy IGEN Aki az hiszi hogy demokrácia van, az ne válaszoljon.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 22:05
 1/10 anonim válasza:
100%
tudjuk,hogy a nők akarnak irányítani, de senki nem hisz nekik XD
2011. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Jóhogy, ha megnézed az igazán jól kinéző nőket mind az eszét játsza meg erőszakos.

Aki nem ilyen az meg azért nem, mert tudja, hogy nem néz ki jól aztán könnyen lapátra kerülhet.

2011. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok!!!
2011. ápr. 28. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nincs demokrácia,akkor milyen logikai alapon vágynak a nők diktatúrára,ha az van? Egyébként biztos van aki arra vágyik ,de a többség nem,különben hallatnák a hangjukat!
2011. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok erőszakos,meg irányítani se szeretek,átlagos a külsőm,DE..nem szeretem a lagymatag puhap..cs..ket,akik nemcsak döntésképtelenek,de bunkók is.Nincs egy önálló gondolatuk,véleményük,bólogató Jánosok,aztán mikor egy nő szeretne kicsit segíteni az életvezetésben,akkor már kapásból erőszakos,és t@karodjon a piá...a.Az nem zavarja,hogy egyedül nem boldogulna a világban,és harmincévesen anyu szoknyája alatt ül,de másokat anyázni nagyon szeret.Nah,ettől a típustól ráz ki a hideg.Ezek a legkétszínűbb,leggerinctelenebb fajták.
2011. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2011. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok aki házasságba él azoknak mik a tapasztalata. (Olvastam egy cikket)
2011. ápr. 28. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le lassan.
2011. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
o.k.
2011. ápr. 28. 23:35
 10/10 anonim ***** válasza:
demokrácia van.nem hiszem tudom.nem te írod a törvényeket
2011. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!