Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék nőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék nőt? (Sajnos nem vagyok a mai nők zsánere, lévén, hogy szőke vagyok kék a szemem és még szemüveges is vagyok)

Figyelt kérdés

Már totál kész vagyok emiatt!

Teljesen össze vagyok zavarodva!

Egyik nap nagyon vidám vagyok a másikon meg már össze vagyok törve a rossz kedvem súlya alatt!

Egyik nap azt érzem,hogy bármelyik nőt megszerezhetném,a másikon meg,hogy egyiket sem!

Teljes a káosz a fejemben!

Már néha annyira rossz a kedvem,hogy szinte levegőt venni sincs kedvem!

Őszintén,még egy lánynál sem próbálkoztam soha,pedig már 30 vagyok!

Olyan hatalmas igényem lenne a szeretetre,szerelemre,SZEXRE,hogy az már elképesztő!

Az öngyilkosságon még nem nagyon gondolkodtam,de szerintem az sincs már messze!

Ráadásul jön a jó idő,szebbnél szebb lányok teszik ki,amijük van,nekem meg csak az orbitális vágy marad!

Menjek phszihológushoz vagy mit tegyek?!!!

Már nem bírom sokáig!!

Kb:3 éve még nagyon sok lánynak bejöttem,de ma már sorra köröznek le a haverjaim közül olyanok,akik soha még a lábam nyomába sem érhettek!

Lehet,hogy megrondultam?

Én már semmit nem értek!

Csak a fájdalom marad?


2011. ápr. 30. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálkoztál eddig? Főleg ha régebben sok lánynak bejöttél. Én a seggem verném a földhöz örömömben, ha valaha bejönnék egy lánynak, te meg nem élsz a lehetőséggel!
2011. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő, amikor elég hasonlóan gondolkodtam én is. Mindenben a rosszat láttam, és semmi kapaszkodót nem találtam az életben...ha a családom, és két nagyon jó barátom nem állt volna mellettem, könnyen lehet, hogy már nem élnék.

Azóta nem mondom, hogy teljesen, de azért elég jelentősen megváltozott az életem. Már egyáltalán nem gondolok a halálra, találtam magamnak egy hobbit, valamit, amiben jó vagyok. Próbálok segíteni másoknak, ahogy erőmből, és képességeimből telik. Nekem sem volt sok kapcsolatom, a leugutóbbi pl. elég furán ért véget, de próbálok csak a szépre emlékezni.

Szóval, ne add fel, az öngyilkosságot meg gyorsan felejtsd el. Az életed lényegében egy meccs: nem lehet tudni, mi lesz a vége. Választhatsz: vagy úgy futsz ki a pályára, hogy eleve feladod, és akkor veszteni is fogsz. De választhatod azt is, hogy beleadsz mindent, és az utolsó pillanatig küzdesz.

Sztem a második nyerőbb ötlet;)

2011. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is: önsajnálatot abbahagyni! :)

Másodszor: nézhetnék rólad egy képet:)

Harmadszor: nem hiszem, hogy "megrondultál", ezt felejtsd el!

Ja és a végére: hány éves vagy?

2011. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
30.. :D
2011. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is a szőke hajú, kék szemű srácok jöttek be. Amúgy tényleg hagyd abba az önsajnálatot.. Nincs olyan h ez a típus senkinek nem jön be...vagy az a típus..
2011. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Őszintén,még egy lánynál sem próbálkoztam soha,pedig már 30 vagyok!" Embereeek :D
2011. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na most ledöbbentem.

De egyébként nem ismered a meséket?!

Abba is a szőke kék szemü srác a nyerő!

Fel a fejjel és hagyd abba az önsajnálatot!nem vezet sehová!

Biztosan lesz a nyár folyamán barátnőd!!!

2011. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg ha csak azon múlna, akkor hajfestés meg színes kontaktlencse..:D
2011. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező


Jellemre pont ugyanolyan vagyok, min Te! :)

2011. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!