Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes az a pasi, aki valentin napot nem tart, holott a csaja vitt neki szíveket, és aki nem locsolja meg húsvétkor a kedvesét?

Figyelt kérdés

Nem csinálnak közös programokat (nyaralás) kép is csak kettő közös van, az is csak telefonon, és a lány szülinapját is elfelejti

de szülinapra, nőnapra, karácsonyra mindig visz ajándékot


2011. ápr. 30. 22:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azaz keveri szülinapot 20 helyett 22 re emlékszik, holott a volt nőjének írt sms t szülinapra, meg mikor jártak akkor vele elment nyaralni, meg több közös képük volt
2011. ápr. 30. 22:17
 2/12 napietus ***** válasza:
57%
valentin anp szerintem is f@szság, a többi ünnepet azt írod tartja, akkor nincs gáz. mondjuk ha tleg nincs semmi közös program, azt nagyobb bajnak érzem...
2011. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát pl ő mondja barátnőjének h menjenek el nyáron fesztiválra, volt nőjével is voltak, és aztán mondja h menne velük a haverja is, aki munkatársuk, aztán meg azt mondja a pasi h csak a haverral akar menni, aztán a csajjal meg külön nyaralni, aztán a végén azt mondja h le van fujva a pasi buli, de a csajjal se megy sehová pénzhiány miatt, inkább mikor szülők nyaralni mennek, akkor kettesben akar lenni a csajjal, vagyis plusz egy kutya és főzőcskézni, akkor mért nem volt ilyen minden nőjével?
2011. ápr. 30. 23:15
 4/12 napietus ***** válasza:
lehet akkor még volt pénze, most meg nincs. erre utal, hogy a haverjával sem ment el.
2011. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

akkor iskolás volt, csak nyári melóba járt, meg lógott suliból h elkisérje a csajt dokihpz, meg kilométereket tett meg éjjel szakadó esőben h virágot vigyen neki, a csaj meg ok nélkül kizárta őt, és képes volt még ezek után megbocsájtani neki, hazament pedig ovltk ocsijuk, és el is tévedt, de akkor még gyerek fejjel gondolkodott, majd többször is megcsalta a lány

a mostani meg úgy érzi, h nem szeretik annyira, mint rég azt a másikat, h ő nem elég jó mert nem pont az esete a pasinak, és mert azokat a dolgokat nem csinálja, amit más pasi teszi a csajaival, vagy amit ő tett a régi nőivel

most pedig lenne pénze, mer jól keres, de inkább vesz magának gitárt, meg átrendezi a szobáját, vagy elmegy zenetanárhoz, esetleg vesz bringát, minthogy a csajával kefélhen, vagy elmenjenek vacsizni, vagy moziba, vagy kirándulni, vagy strandra

2011. máj. 1. 00:23
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

nem olvasgattam vissza, DE:


ezek az ünnepek mind csak formalitás, ha mellette szeret és foglalkozik veled akkor ne haragudj rá, lehet hogy szimplán csak feleslegesnek vagy erőltetettnek tartja ezeket a mézes mázos kis ünnepségeket.

a kérdésedből nem teljesen értem, hogy akkor felköszönt-e szülinapodkor vagy sem, ha nem akkor az azért elég bunkó dolog, bármennyire is anti-ünneplő, azért egy ilyen személyes napot bármennyire is szarik rá figyelembe kéne vennie.

2011. máj. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát keverte h 22 vagy 20 a szülinapom, meg mikor eljött bele se gondolt h hányadika van

és mondta h nem kapok ajándékot, dek övetkező hónapban megkapom, és h meg is vette már a keretet,m mert közös kép lett volna az ajándék, mert majdnem egy év alatt nem is volt közös képünk, nekem is csak régi kép volt róla, meg neki volt egy kettő rólam, de csak telefonján, meg olyan amit átküldtem neki önszántamból és nem azért mert kérte, de sajna mailről előszőr letörölte őket, amikor lementette gépre, azokat meg nem mentette le cd re, és op rendszer telepítéskor nem másolta át másik meghajtóra így letörlődtek azok is

szal ok h nem vesz semmit, de legalább ha megigér valamit, akkor tartsa be

szal mai napig nem kaptam keretezett képet tőle, pedig februárban volt szülinapom

akkor nemtom mi van a kerettel, a fényképezője digitális, nyomtatója elromlott, szal adatkábellel tette csak fel gépre, átküldte nekem, én megszerkesztettem szal csak gépen van két kép

de azon saját magának nem tetszik ő, és mondta h ne rakjam ki közösségi oldalakra

meg mikor még fenn volt myvipen meg iwiw en meg facebookon, akkor sose írta ki h kapcsolatban, azaz maradt ott h egyedülálló

és sose tett ki rólam képet

én viszont igen

és kapcsink elején mikor olyan három hónaposak voltunk, és msn re tettem ki egy szivet beleírva a becenevünket

arra azt mondta h szerinte az túlzás

de persze azóta másképp látja

tudjátok barati körön már nincs fenn párom, de a neve az egyik képkommenténél ott maradt, a volt barátnője képéhez azt írta mág amikor együtt jártak h szeretlek

meg lefogadom h az ő szülinapját mai napig nem felejti el és ír neki titokban, akkoris ha a csaj nem üzen vissza

szal őt fel tudta vállalni, eddig sok rosszat tett a lány, akkor engem mér nem?

vagy csak változott mint ember mert felnőtt? kiélte magát? nem akar nyaralni, se szórakozni, bár én sem vagyok nyaralós meg bulizós tipus, de kellenek a közös élmények, megk épek

lehet ő nem szeret fotózkodni, de azért esküvőkor csak rajta lesz képeken

ráadásul volt nője anyjának albumaiba láttam egy képet, hogy a csaj ballagott, és közös családi fotó volt, akkor még jártak, és rajta van párom is

2011. máj. 1. 10:30
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Hú nagyon sürgősen tedd ki a szűrét ennek a baromnak.


Gondolj bele,minden amit leírtál,azzal te elégedetlen vagy,tele van minden mondatod azzal,hogy mennyi minden hiányzik ebből a srácból,és az egész kapcsolatotokból.Sajnos ezek nagyon apró ám alap dolgok,amelyeket természetből fakadóan illene teljesítenie.

Hagyd el,az ilyen megérdemli.Talán majd elgondolkozik,hogy vajon miért tetted.Ne mondj neki semmit,csak úgy hirtelen szakíts vele finoman,mond azt,hogy nem működik köztetek,és vége.Ennyi.Többet ne keresd,és ne reagálj ha ő keresne....Én ezt tenném a helyedben...

2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
a veleintnnap egy fszság, a regényedet meg most nem readingelem el:D bocsi:D
2011. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de sok drága dolgot vett nekem és hasznosat, és segítőkész, de azért ezek a odlgok jól estek volna

az oké h feledékeny

de szeretem

és tudom h nem rosszindulatú

2011. máj. 2. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!