Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek határozottabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek határozottabb? Tippek?

Figyelt kérdés

A barátom gondja az, hogy nem vagyok elég határozott, elég félénk az alaptermészetem, nem vagyok egy nagy dumás. Hogyan lehetnék határozottabb? Hogyan tudnék nyíltabban és lazábban beszélgetni az ismerőseivel? Sok dologhoz hozzá tudok szólni, szinte mindenhez, de mintha félénk az emberektől, úgy viselkedek.

Szeretném elcsavarni a barátom fejét, mert a szerelem még nem alakult ki, de azt mondta megtudnám őt fogni. De leginkább ez az ami zavarja bennem. Illetve, hogy szerinte tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén (volt egy 3 éves, egy fél éves és elég sok futó kapcsolatom).


Nem csak miatta, magam miatt is szeretnék változni. Mivel növelhetném az önbizalmam? Esetleg tudtok valami jó kis tippet mondani? Külsőmmel nincs gondom, sok pasinak bejövök és mindennapos, hogy leszólítanak, plusz hajmodellkedtem is, szóval azzal nincs gond, inkább a belsőmet tekintve kevés az önbizalmam. Tudom, hogy jó ember vagyok, de mindig alárendeltnek érzem magam.


2011. máj. 1. 00:51
 1/3 A kérdező kommentje:
22 L vagyok, a srác pedig 23.
2011. máj. 1. 00:52
 2/3 anonim válasza:
hát szerintem aki félénk az az is marad!esetleg próbálj rosszkislány lenni!nekem a negyedik barátnőm(15éves) hüvelyérzékeny volt aztán 5 percnyi szex után úgy karmolázta a hátam hogy le is állt..... most meg már inkább a vad nőkre hajtok...a barátnőm bilincset vett a névnapomra aztán anyám ránknyitott miközbe éppen ki voltam kötözve meztelenül és oboázta a répám!(vett is nekem záras ajtót)
2011. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mitől érzed magad alárendeltnek? És a belsődben mi nem tetszik? Ha ezekre tudod a választ és azt is ,hogy azok miért alakultak ki már könnyebben tudsz tenni ellene és eltudod ezeket engedni és magabiztosabb leszel!:) Amúgy olvas sok önismereti könyvet , szerintem azok segítenének plusz önbizalmat szerezni.
2013. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!