Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mi alapján döntik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mi alapján döntik el, hogy az adott fiú képes-e őt "megvédeni"?

Figyelt kérdés

Vastagság? Izomméret? Jackie Chan bármelyik testépítőt leveri, akár többet is egyszerre. Akkor hogy tanult-e harcművészetet? De az meg nem igen látszik a külsőn. Egyébként meg a pisztolytól mindegyik ugyanúgy megdöglik, szóval nem tök mindegy?


És ha tegyük fel egy fiú képes a lányt megvédeni, akkor a lány honnan tudja, hogy a srác egyáltalán szembeszállni a támadóval a lány védelme érdekében?


Egyébként meg lehet, hogy egy vézna matematikus mellett nagyobbak a túlélési esélyek, mert nem próbál hősködni, nem keveredik bajba, és tudja mikor érdemes menekülni. Akkor a nők miért nem a vékony ragyás szemüveges progmatosok mellett érzik magukat biztonságban?


Lányok, kérlek magyarázzátok el nekem a döntési folyamatot LOGIKUSAN!


2011. máj. 1. 01:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2. bekezdés "hajlandó" szó kimaradt.
2011. máj. 1. 01:23
 2/15 anonim ***** válasza:
Az hogy egy pasi meg tud védeni, az nem feltétlenül fizikai értelemben.Ha meghallgat, a figyel rád, a érzed hogy szeret és gondoskodik rólad, átölel és felvállalja a kapcsolatotokat a világ és a haverok előtt, akkor már gondoskodik rólad.De mondhatni megóv a kihasználóktól, megóv a magánytól, szóval nem feltétlenül veszélyes helyzetekre kell gondolni.De e az én személyes véleményem!
2011. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Jeckie Chan szerintem nem tud bunyozni az csak film!ha meg mégis akkor se tudna megölni vagy padlóra küldeni mivel nincs ereje!ahoz izom kell hogy pl 1 ütésből káó legyen!én 16 vagyok 3 éve kondizok szóval elég kigyurt vagyok ha meg disco ba kostolgatnak a cigányok mérd fel a hejzetet!!pl előveszi a fegyverét tudod hogy biztos lőni fog ugyhogy abba a másodpercbe teljes izomból üsd meg középen a nyakát mert ha bevered a gégéjét megfullad!az eggyik barátomat megpróbálták kirabolni abba a másodpercbe belerugott talpal a térdébe és visszafele kitört!mozdulni nem tudott a gyerek!és a rendőrség önvédelemnek számitotta így gond se volt belőle!
2011. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy lány, de hallottam már pár teóriát ezzel a témával kapcsolatban, szóval rájöttem bizonyos dolgokra. A csajoknak nem biztonság kell hanem, hogy el tudják hitetni magukkal, hogy biztonságban vannak. Ez a mai világban eléggé bonyolultan és zavarosan hat, de szerencsétlen lányk is össze vannak zavarva, hogy mi alapján is döntsék el ki tudja őket megvédeni.

Ugye az őskorban egyszerű volt a helyzet, aki a legtöb mamutot ölte vagy a legtöbb ellenséget győzte le az volt a domináns férfi. Manapság ezek az értékek eléggé háttérbe szorultak tehát nem mérvadóak a párválasztásnál.

A nők ezért azt a férfit keresik aki szerintük legjobban megfelel ennek a szerepnek, tehát: valamilyen szinten nagydarabnak és izmosnak kell lenned, kellő beképzeltség is kell(hogy lássa rajtad a magabiztosságot), valamint nagyon nagyokat kell mondani(ha úgy tetszik jól hazudni) mivel a sok színes sztoritól ámulnak és bámulnak(elkezdenek imádni is akár) és ha csak az érzékenység egy cseppjét is megérzik rajtad, akkor rombadőlt a felépített domináns szerep.

2011. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, nem értek egyet veled.Én nem szeretem a nagyzós pasikat, akiknek csak a szája jár.Inkább legyen egy értelmes, érzékeny barátom, aki tudja mikor van a szülinapom, nem meséli el mindenkinek hogy mit csinálunk az ágyban, és randira rózsát hoz, nem az izzadt edzőtrikóját.Az utóbbi kategória a divatmajom, nagypofájú, beképzelt pasik, akiktől az ég óvjon engem meg, és hosszú távon minden csajt is!
2011. máj. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1:32

Hidd el többet számít a harcművészet, illetve küzdősport mint az izomtömeg. Ha valakinek jó a technikája 70kilósan is nagyobbat üt, mint egy 100kilós képzetlen hústorony és akkor még a rugásokról, a gyorsaságról valamint a lazaságról ne is beszéljünk. Na de egy szó mint száz nem offolok tovább, csak ezt fontosnak tartottam megjegyezni, hogy a testépítés szép és jó, de a küzdősport teljesen másról szól. Persze kiegészítő sportnak tökéletes lehet, hiszen valóban nem árt az izom, csak ha olyan látványosan kötött az izomszövet, mint a testépítők esetében, akkor az harc közben lófingot sem ér.

2011. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1:40

Ezekszerint egy értelmes csaj vagy akinek nem számítanak iz ilyen semmitmondó külsőségek:)

Sajnos a statisztika mégis azt mutatja, hogy sokaknak az jön be amit te elutasítasz.

2011. máj. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem inkább a lelki terror ellen védjen meg. A saját anyjával szemben is álljon ki mellettem, ha ellenszenves lennék neki.
2011. máj. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a nagyon magas, nagydarab fiúk tetszettek, a férjem is ilyen, de ez nem tudatos választás eredménye, így alakult. Tény, hogy férfiasabbnak, erôsebbnek érzem ôket, mint az alacsony, vékony fiúkat. A ma divatos metroszexuális külsejû srácok viszont magasságtól függetlenül elborzasztanak. Azt hiszem, talán úgy mûködik, hogy ha bennem nem kelt elsô látásra semmi tiszteletet, ha nem pont ellentétes a külseje az enyémmel, akkor nem tartom elég férfiasnak.
2011. máj. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem már maga a férfi lény biztonságérzetet ad egy nőnek.

nem ez az első dolog ami eszembe jut ha egy férfira nézek, de jól esik arra gondolni, hogy milyen lehet egy nálam erősebb ember karjai közt lenni.

személyes véleményem, hogy az alacsonyabb férfiaknál az erősebb testalkat kompenzálja a magasságot, a magasaknak pedig nem feltétlen kell izmosaknak lenniük ahhoz, hogy a biztonság hatást keltsék.

2011. máj. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!