Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaj szerintetek? Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj szerintetek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon tetszik

de van nekki egy pasija de még nem tallálkozott vele de mármindt a passija vagy ki az.


De vellem már egyszer tallálkozot és nagyon sokat beszélünk neten (fb.msn)

és mondta hogy tetszek neki mondta neki hogy nekem is nagyon tetszik.

És amikor ott tartunk hogy megszervezzük a találkozás(randi) akkor mindig valamitt ki talál (barátnőjével megy stb stb)

Szerintetek ez csak áttbasz?? vagy én nem tudom :( :///

15/f


2011. máj. 1. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy csaj aki azt mondja h tetszem neki es mar egyszer mondta h szeret is de mikro hivom randira sosem jon valamit kitalal; vagy egyszeruen semmire sem valaszol es masnap ugy csinal mintha nem beszeltunjk volna meg semmit es ugyanugy irkal nekem meg minden es amikor megebszeljuka kov randit megitn eltunik1-2 napra... ezt nem ertem nem szivozik velem ez tuti de akkro mivan megijedt vagy mi?? nem ertem...
2011. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tosyka válasza:
hány éves vagy és ő hány éves?de sztm fél
2011. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanóra és az iskola is igen hasznos.
2011. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1995 vagyunk mind ketten vagyis 16 lesszünk

megkérdeztem töle hogy féle azt mondta

"áá ő nem ilyen félös típusu lány"

2011. máj. 1. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo te egy nagyon nagy Szamitogep kocka lehetsz ijen kis kocsogot meg nem lattam:))) ez de lol ha nincs ertelems valaszod vagya temahoz fuzodo normalis dolgo akkor ne itt szivozzal te hujegyermek...
2011. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer találkozott veled! Hogy bírna átb@szni fogyatékos!?
2011. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
EBBEN AZ ORSZÁGBAN MÁR SENKI SEM TUD HELYESEN ÍRNI?! És még a hülyék kérik ki maguknak -nagy önérzetesen- ha szólni mersz nekik, hihetetlen...
2011. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Fogyatékos??

istenem te szerencse csomag

nha mindegy majd megoldom ha ilyen debilek írnak ide

2011. máj. 1. 20:27
 9/16 anonim ***** válasza:
HaHa mennyi csicska gyermek egy csomo csira NEM ELETREVALO gyermek foleg utolso meg 3 adik valaszolo:))) ennyi csirat:)))
2011. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit önelégült a kisfiú.
2011. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!