Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt.Most érettségizik a héten és állítólag nem ér rám a héten ,mert tanul rá,meg de sok a dolga..És én a hétvégén nem voltam itthon,de mikor hazajöttem átmentem hozzá 10 perce,mikor a haverja felhívta(aki az oszttársa)hogy kimennek-e városba meg találkozna-e,persze a drágám belement én meg ezt még elnéztem,persze nagyon rosszul esett,hogy a barátjával elment,nekem meg annyit nem mondott volna,hogy ráér maradjak még.Ez tegnap előtt volt.Tegnap meg mentem este8kor a városban,hogy átvegyem a megrendelt felsőm,erre ki jön velem szembe a haverjával?.És odajönnek köszön megölel,csók puszi... én meg mondom neki,de ráérsz. Annyira rosszul esett,hogy majdnem ott bőgtem el magam.Én reagálom túl,vagy most mi van?
2011. máj. 3. 11:53
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és úgy ézem elszállt a bizalmam 30%-a és csalódtam benne,jogos?
2011. máj. 3. 11:54
 2/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Csak szüksége van egy kis levegőre. Te érzékenyebb vagy, mint ő, neked nagyobb szükséged van arra ,hogy vele legyél, mintsem fordítva.

De biztosan szeret, csak térre van szüksége.

2011. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell elszállnia a bizalmadnak...Az én barátom is most érettségizik( mi is egy éve vayunk együtt) És mi sem nagyon találkoznk, a haverjai mégis ottalszanak nála. Engem ez nem zavar, hiszen úgy is megint sokat leszünk együtt, ha lemegy az érettségi para. Nyugodj meg, nem kell hisztizni emiatt:)))
2011. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze én megértem,hogy most velük szeretne lenni,de akkor mondja meg,hogy most ez meg az van ,mert akkor nem ér meglepetés és akkor nem hisztiznék:D:/
2011. máj. 3. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a haverja is érettségizik, akkor érthető, hogy egy vele egy cipőben járó sráccal beszéli meg a dolgait, most épp. Részben neked is igazad van, szerintem nekem is rosszul esne, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Én sem találkozom a héten barátommal, mert ő is érettségizik, pedig ő is ugyanúgy eljár focizni....
2011. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
túlreagálod. egy hét nem a világ.
2011. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most nem arról van szó,hogy egy hét,mert persze kibírom..olvasgass még egy kicsit..
2011. máj. 3. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, de ha átgondolod higgadtan, akkor ezt a hetet elnézed neki. Az meg normális, hogy nem beszéli meg veled. Egy-két hét múlva normálisan megtudjátok beszélni. Ne aggódj:)
2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne. Viszont addig nincs ok az aggodalomra, amíg nem lányokkal látod sétálgatni.
2011. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaa erre utólag én is gondoltam:D nem parázok már,amíg nem csajjal van:)
2011. máj. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!