Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is akar szexelni?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akivel távkapcsolatban élek (ő koleszban lakik), egyik nap felhívta a figyelmemet egy cikkre. Arról volt benne szó, hogy négy nőt megkérdeztek, megbánta-e, hogy eddig csak egyetlen partnere volt, akivel lefeküdt. Két nő azt mondta, hogy nem bánta meg, két nő meg azt, hogy megbánta. Megkérdeztem tőle, hogy mit akar ezzel a cikkel, hogy ki akarja próbálni mással? Erre azt mondta nem, csak engem szeret, és mindig csak engem fog. Persze attól még nem szeretetből szexelhet mással egyet... Nem tudom, szerintem nem őszinte, és biztos vagyok benne, hogy ki akarja, vagy akár már ki is próbálta mással. Én 22 éves vagyok, a barátnőm 20. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata.
2011. máj. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem most próbálja ki,akkor később fogja.Nem sok ember van aki úgy éli le az életét,hogy csak egy partnere volt...
2011. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, úgyis mondhatnám, ritka az ilyen, mint a hintalósz@r.
2011. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jaja ez nagyon ritka dolog.

Még nem éltétek ki az életeteket.

2011. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!