Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Körülbelül október tájékán lehetett amikor azt vettem észre, hogy beleszerettem a szomszédba, aki viszont csak 16 éves. Először itt megijedtem, hiszen 19 éves vagyok és mi van, ha ő nincs olyan értelmiségi szinten, vagyis, hogy gyerek még...

Majd szépen kezdtem elfelejteni, tudtam, hogy másba beleszeretett. Aztán januárban összejöttem valakivel. Egy ideig boldog is voltam, de aztán álmodtam a szomszédról valamit és rádöbbentem, hogy csak nem tudtam elfelejteni, csak elnyomi...Így mostanában csak szenvedek. Nem tudom ,hogy mit csináljak. Mivel valahogy szeretem a barátomat is, hisz támaszomnak, biztos pontomnak érzem. Másrészt úgy érzem, hogy kihasználom valamilyen szinten...De tisztelem is, és valahogy mindig azt néztem, hogy boldog legyen, ne okozzak neki fájdalmat.


2011. máj. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"mi van, ha ő nincs olyan értelmiségi szinten"


Az megvan, hogy mit jelent az "értelmiségi"? És hogy mit jelent az "értelmi"?

2011. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó rendben, bocs, elírtam.
2011. máj. 9. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy a szomszédnak van párja. Akkor jobb, ha most nem foglalkozol vele. Az életkori különbség, ha kellően intelligens a kiszemelted, nem vészes.
2011. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs párja, csak mindig fellángolásai voltak.
2011. máj. 9. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Háát mit tanácsolhatok nekd ?

Te most 19 éves felnőtt nő vagy és van egy barátod aki szeret és biztos támaszod ...és itt van a szomszédgyerek aki 16 éves fiú még és megbolondulsz érte hmm.

Azt tudom tanácsolni hogy szerintem hagyd a fiút hiszen a mai 16 éves tiniknek ki kell még élvezni az életett nem sokuknak van tartós stabil kapcsolata (tisztelet a kivételnek)!

Szerintem ha most elhagyod a barátod a szomszédfiúért akkor elég hamar ráfogsz jönni hogy mit veszítettél el .

Ő még gyerek és szórakoznia kell :).

Ne tedd tönkre ezt a szép kapcsolatod ...:S

15/f

2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!