Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak jövő héten lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak jövő héten lesz a születésnapja,4 éve vagyunk együtt es egyszerűen kifogytam az ötletekből, nem tudom mivel lepjem meg. Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Valami jó ötletek? Volt már fénykép album, közös kép keretben, lánc, karkötő Valami érdekesebbet szeretnék. Nincs oda a számítógépekért és nem is cigizik.
2011. máj. 11. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves? Mennyit szánsz rá?
2011. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

19 lesz

3-4 ezer ft

2011. máj. 11. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy gravírozott tollkészlet? Egy színházjegy /kettőtöknek, vacsorával/ Bár az kicsit több.
2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
koncertjegy? az királyságos ajándék, menjetek bulizni.
2011. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglepetés buli? Van hobbija? Te hány éves vagy?
2011. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár 5 év. Tavaly végül karóra + egy idézetes izé.
2012. máj. 13. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

És most megint segítség kell?? :D


Egyébként ez annyira furcsa, én mindig tudom, hogy éppen minek örülne a barátom és még soha nem adtam neki semmilyen ilyen sablonos ajándékot. Egyébként az a titka a jó ajándéknak, hogy odafigyelsz a másikra, a vágyaira, vagy csak arra, hogy mire csillan fel a szeme. Esetleg amikor sétálsz és meglátsz valamit, akkor ő jut róla eszedbe, vagy csak meglátsz olyan dolgokat, amikről tudod, hogy na annak ő biztosan örülne. Persze e nem csak a pasidra igaz, hanem kb bárkire a környezetedben. Ha egész évben fgyelsz rá, akkor inkább az lesz a baj, hogy annyi mindent tudnál neki adni, de az túlzás lenne és nehéz döntés egyet-kettőt kiválasztani közülük. Én úgy vagyok vele, hogy akikkel sok időt töltök, azoknak rengeteg ajándékötletem van, inkább azokkal vagyok bajban, akiket ritkán, csak egy-évben egyszer-kétszer látok. Ha nem vagy jó emberismerő, még akkor is a hobbijaiból, érdeklődéséből, ízléséből, az épp aktuális élethelyzetből tudsz következtetni, hogy minek örül...

2012. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!