Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy ma szeretnék egyedül lenni kicsit? Ti is szoktatok ilyen napot tartani? AZt fogja hinni hogy pasizni akarok menni ebben már biztos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így: szeretnék ma egyedül lenni egy kicsit.


Mondjuk ha együtt laktok és otthon akarsz egyedül lenni, illik pár nappal korábban szólni, hogy tudjon magának programot szervezni. Ha nem laktok együtt vagy otthon tud maradni, te meg elmész, akkor is ajánlott szólni, hogy ne veled tervezze a péntek estét. Főleg, ha minden estét együtt töltetek.


Amúgy én hetente kétszer tök későn járok haza, mert a hobbimnak hódolok :), és a férjem még egyszer sem unatkozott.

2011. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Így:

Kedvesem, ma szeretnék egyedül lenni egy kicsit.

Ha eddig nem adtál okot a féltékenységre, akkor nem lesz probléma.


Mindenkinek szüksége van egy kis egyedüllétre.

2011. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát... Ha nekem barátnőm ilyet mondtott kb szó szerint, nem azt mondom, hogy jól esett, de fel sem merült, hogy pasizni akar. Mondjuk ő inkább csajos társaság miatt tette, nem azért, hogy egyedül legyen, az egy kicsit neccesebb történet részemről. Személy szerint az őszinteség híve vagyok, ha megsérted vele, hát engeszteld is ki.
2011. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Miért, ő 24 órán át melletted van?


Néha kell egy kis kikapcsolódás mindenkinek. Az egyik kisgyerekes barátnőmmel rendszeresen csináltunk olyat, hogy mind a ketten leadtuk a csemetéket az apukáknak, aztán beültünk egy forró csokira valahová és dumáltunk. Hiába találkoztunk sokszor gyerekekkel, de két percet nem tudtunk olyankor beszélni. Igen, kellenek ilyen napok, amikor akár egyedül vagy, akár barátnővel..

2011. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen és hivogat ilyenkor meg a vezetékes telefonunkat hivja.Volt olyan hogy betoppant csak úgy!De ő neki lehet szabad napja a haverokkal és akkor nekem se veszi fel a telefont!Nem élünk együtt!!
2011. máj. 13. 10:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Hárt nem tudom, én is kíváncsi lennék az ötletekre. A hétvégén bejelentette, hogy éjszakai horgászatra menne. Majd kiszökkentem a bőrömből. Aztán lemondta. Hát nem voltam boldog. De a hétvégét jelen állás szerint külön töltjük.


Mielőtt bárki leszólna: Szeretem és szeretjük egymást. Maximálisan bízunk egymásban. Csak neki furcsa az az érzés, hogy valaki szeret teljesen egyedül tölteni napokat. Ő nem érti meg, hogy egyedül se unatkoznék. Hogy nem érezném magam elhagyatottan. Hogy nincs abban semmi, ha valahová nélkülem megy.

Neki évekig sülve főve kapcsolatai voltak. Nekem évekig szabad kapcsolatai voltak. Most egymásra találtunk.

2011. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Elég önző dolog tőle de mindenben ilyen.Neki lehet nekem nem(nem a megcsalásra gondoltam)!
2011. máj. 13. 10:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Az egyedüllétere mindenkinek szüksége van! Szerintem simán mond meg neki, miért lenne ez baj? Esetleg tényleg jobb lett volna előre megbeszélni, hogy tudjon programot csinálni, de talán így is talál valami elfoglaltságot. Lehet, hogy ha te felhozod, belőle is kibukik, hogy néha jó lenne egy kis időt magára fordítani, és akár megbeszélhettek minden héten egy délutánt, vagy estét, mikor te barátnőzöl, vagy gyantázol, vagy csajos filmet nézel....bármi, amit szeretnél. addig ő is elmehet a haverokkal egy sörre:)
2011. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Neki van ilyen napja.Amikor a haverokkal fociznak!De tudom milyen önző tud lenni ha rólam van szó!
2011. máj. 13. 10:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de csak akkor tud ilyen lenni ah hagyod.

Amugy meg ha o elmegy a haverokkal akkor te is szabad vagy, nem? Miert nem tervezel akkorra valamit?

2011. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!