Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek van bármilyen valós (!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van bármilyen valós (! ) kapcsolata muszlim vallású, tunéziai férfival - akár párkapcsolat, akár baráti kapcsolat, akár csak ismerős ismerőse, de valós képe van róla -, az kérem, írja meg nekem a saját véleményét erről az arab ismerőséről! ?

Figyelt kérdés
Leginkább a családjukkal és a nőkkel való kapcsolatuk érdekelne, és természetesen az, hogy maga a muszlim vallás mit enged Nekik és mit nem? Egy 22 éves arab férfi a kérdéseim "előidézője". ;) Egyszerűen, már nem tudom, hogy mit is tudok Róla igazán! .
2011. máj. 16. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Más vallás, más kultúra, más a nőkhöz való viszony... biztosan ez kell neked? Annyi magyar fiú van.
2011. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 napietus ***** válasza:
66%
van egy egyiptomi muszlim vallású barátunk. rám egy nagyon udvarias, tisztelettudó ember benyomását tette. a feleségét is elhozta már bemutatni hozzánk, meg náluk is találkoztunk. mindketten rendes, kulturált emberek. de nem szabad általánosítani sem pozitív, sem negatív irányba, mert az nem a helyes kép.
2011. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én arabok között dolgozom, ahogy észrevettem nem igazán szeretik, ha túl sokat beszél a nő, csak ha kérdezik. Ezenkívül az egész háztartás a nő dolga, a férfiak nem ismerik a házimunkát. A nő mindig másodrendű, de eléggé védik őket.
2011. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Én még Egyiptomban ismerkedtem meg ilyen férfival és egyszerűen nagyon rendes volt! A vallásról sajnos nem igazán tudok mit mondani :S
2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!! Akkor, konkrétan tunéziai arab ismerősötök nincs? :( Szerintem, az egyiptomi és a tunéziai arab férfiak között is sok neveltetésbeli és kulturális különbség lehet! Nem? ;) De, tényleg köszönöm!!
2011. máj. 17. 16:33
 6/22 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak szeretném írni: Igen, rengeteg magyar fiú van! Körülöttem is. Sőt! Párkapcsolatom is egy magyar férfival van.. 30 éves létére semmi jövőre vonatkozó terve, és ennek tetejébe, még véletlen sem gondolom, hogy megérdemelne! Én mindent megadtam volna Neki, de nem vevő rá! És, az eddigi párkapcsolataim is - hiába voltak egyébként jók -, mind tervtelen, jövőtlen magyar pasi volt!
2011. máj. 17. 16:37
 7/22 Dottorre ***** válasza:
52%
Nekem unokatesóm férje arab. Hát... vannak problémák. Dolgozni nem dolgozhat, pedig gyakorlatilag éheznek. Az arcát el kell takarnia mindig, ha a férfi vendéget hoz haza, az unokatestvéremnek be kell vonulni a női gyerekekkel együtt a fürdőszobába és ki sem jöhetnek amíg nem mentek el a vendégek. Remélem, csak nekem vannak ilyen rossz "tapasztalataim", de én semmiképp sem javaslom. Vagy, ha komolyra fordul a dolog, kérdezd meg mennyire gyakorolja a vallást. Én is például keresztény vagyok papíron, ám nem gyakorlom a vallásom egyatalán és a legtöbb elvével sem élek együtt, csak megkereszteltek...
2011. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Unokatestvérem egy tunéziai muszlim férfival él együtt. Nem kell tőlük tartani, de az fix, hogy más kultúra. De nem esznek meg. Bár részleteket azért nem tudok, viszont a lány sem olyan családból származik, hogy engednék a szülei, hogy egy olyan pasival legyen, aki nem megbízható.
2011. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

Hm, én leirom hogy miben volt tapasztalatom egy arab férfival:

Neten megismerkedtünk, 2hét után találkoztunk, már elsö találkozó végefelé kézfogás. Szóval nagyon is bejött, a karaktere, meg jól nézett ki, a zöld szemével, szép fogak vagyis mosoly.

2.találkozón már a tenyeremet csókolgatta a buszon, vagy akárhol. Ugygondoltam: "Melyik férfi csinál már ilyet ugy mindenki szeme láttára? :D".

3.talin olyan volt, hogy a nyakamat csókolgatta, mondván hogy "ez semmi komoly,csak nyakra csók", aznap még fel is hozta az eljegyzési témát, hogy 2-3hét múlva eljegyezne ha szeretném, mondván: "miért szalasztjuk el az idöt,mire várunk?!". A gondolat, hogy el lennék jegyezve, nagyon bejött, de hogy egy még talán ismeretlen férfival, az eléggé megilyesztett, persze ö megértö volt velem, elfogadta hogy korainak találtam. A csókkal várt 2hétig(kapcsolatunk végéig). 3.talitól kezdve totál rámenös volt,összehasonlitott más lányokkal, vagyis: "másik csajoknak ez meg az biztos tetszene, neked miért nem tetszik?!", de a külvilág csak egy édes kedves jóképü férfinek látja öt. A karaktere számomra tökéletes volt! Mindennap legalább 50x leirta hogy mennyire hiányzom neki meg stb. Találkozókkor is fogta a kezem, s nézett egész idö alatt. Ám a utolsó találkozón csalódtam! Ott nem beszéltünk sokat, a szeme megtelt könyekkel, s mondta hogy sirni volna kedve, de nem teszi. Ugy bucsuzkodtunk el egy mosollyal hogy: "Vigyázz magadra!". Majd pár hétre rá irt nekem sms-t hogy én vagyok mindenért a hibás.Hát igen, ez volt Ö valójában :D

X-Nokia-Ipaddress: 46.220.50.202


BÁR ez nem azt jelenti, hogy a "te arabod" is ilyen ;)

Csak gondoltam leirom, hogy én mit tapasztaltam egy arab férfival.


18/L

2012. febr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tunézia arab viszonylatban nyitottabb ország, ahol Marokkóhoz hasonlóan kevésbé veszik komolyan a vallást. De még a náluk sokkal nyitottabb arab keresztények (pl. káld katolikusok, szír ortodox keresztények) is sokkal "tradicionálisabb" módon gondolkodnak arról, hogy hol az asszony helye a családban.


Az arab férfi amikor udvarol, elhalmoz mindennel, természetesnek veszi hogy az ő feladata egyedül a család megélhetésének biztosítása. A nyitottabbak engedik a nőt dolgozni, természetesnek veszik, hogy a nő fizetését saját magára költi, a nőnek viszonylag nagy szabadságot adnak abban, hogy az otthon csinosításában az akaratuk érvényesüljön. Lehet hogy a tenyerükön hordoznak, de az elképzelhetetlen náluk, hogy a nőnek szabad akarata legyen.


Ha az alárendelt szerepet hajlandó vagy elfogadni, akkor nem lehet gond.

2012. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!