Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek van bármilyen valós (!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van bármilyen valós (! ) kapcsolata muszlim vallású, tunéziai férfival - akár párkapcsolat, akár baráti kapcsolat, akár csak ismerős ismerőse, de valós képe van róla -, az kérem, írja meg nekem a saját véleményét erről az arab ismerőséről! ?

Figyelt kérdés
Leginkább a családjukkal és a nőkkel való kapcsolatuk érdekelne, és természetesen az, hogy maga a muszlim vallás mit enged Nekik és mit nem? Egy 22 éves arab férfi a kérdéseim "előidézője". ;) Egyszerűen, már nem tudom, hogy mit is tudok Róla igazán! .
2011. máj. 16. 10:28
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
56%
Minden eset különböző, és nagyon is kettőn áll a vásár, hogy mit tudtok kihozni a kapcsolatotokból. Én 5 hónap ismeretség után házasodtam össze a pakisztáni férjemmel. Már több mint egy éve vagyunk házasok, és szerencsére jól megvagyunk. Ő nagyon határozott, és viszonylag szigorú is, de ezeket ugyanúgy rólam is el lehet mondani. Én teljesen szabadon élek, és kikövetelek minden jogot magamnak, ami európaiként, keresztényként eddig is megilletett. Ugyanúgy ragaszkodom az ünnepeimhez, a fürdőruhás strandoláshoz, a csinos ruhákhoz, a bulizáshoz, baráti iszogatáshoz, mint eddig. Ha úgy tartja kedvem munkába állok, ha nincs kedvemre való munka, otthon vagyok és várok a megfelelő ajánlatra. A házimunkát igyekszem ellátni, de néha ha nem találja elég tisztának a fürdőszobát, akkor fogja és megcsinálja maga, főzni pedig nagyon szívesen főz, sőt ő tanított meg egy csomó étel elkészítésére a hazájából. Azzal, hogy összsházasodtunk, semmi nem változott meg negatív irányba, boldog vagyok, hogy ilyen szerető és gondoskodó társ van mellettem, egy vagány és mégis hűséges pasi személyében. Nagyon szerencsés vagyok. Sok ilyen muszlim fiú kering a nagyvilágban, de nagyon sokan tényleg csak érdekből fordulnak az európai nők felé, úgyhogy óvatosan lányok, igyekezzetek minél jobban kiismerni a valódi személyiségüket. Aki hazudik, ködösít, pénzt kér, vagy tiszteletlenül, akaratosan viselkedik, azonnal felejtős!!!
2013. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Meli34 válasza:

én 38éves vagyok,lassan 2 honapja szakitottam a parommal,de nem ez a lényeg.

háziápolòkent dolgozom pesten.

talan aki pesti,az tudja,h pesten a nevezetesebb helyeken,vannak ezek a turista csalogatò fiatalo,akik a cég turista buszaira-vàrosnézésre probâljak csabutani az embereket/turistakat.

nos..en pont az egyik ilyen terre jarok egy nenihez,es ott dolgozok,tobb fiatal közt ez a tunéziai arab fiu is.

egy honapja elkezdett nezni....ha mentem le az aluljaroba akkor ott àllt a lepcső tetejen,sziszegett,fügyült utànam....stb.

mindig elhessegettem a gondolatot,h ez a jò pasi ràm van àllva....megjegyzem,tényleg piszok jòl néz ki a sràc.

én sem tartom rosszul magam....de n ez a lényeg.

egy idő utan ha meglatott,h megyek fel a lépcsőn,utanam rohan,de én mindig gyorsabb voltam.

izgatta a pasi a fantàziàmat,de valamiért feltem is tőle.

a napokban sajnos eltudott csipni....es nagyon édesen a kezembe nyomta a telojat,h irjam be a szamom.

olyan hihetetlen sarmja volt a pasinak,h megadtam neki a szamom.

es onnet elszabadult a pokol....első nap csak felhivott,probalt valami szorajozo helyre elcsalni,de n mentem.beszeltem a fiurol a barataimnak,akik nagyon kemenyen ova intettek tőle.

masnap ismet kikerultem,be es ki is a hazbol.aznap 78x hivott,de mindig kinyomtam,mert tenyleg nagyon rossz velemennyel voltak a barataim a pesten lévő tunéziai arabokrol.

harmadna,a hâzba a nénihez gond nélkül bejutottem,de kifelé n voltam ilyen szerencses.lerohantam az aluljaroba,kotorasztam a metrohoz a berletemet,mikor egyszer csak ele ugrott,majdnem neki mentem.gyengeden felre huzott és megkerdezte,h mi a baj,miert kerulom,miert nyomom ki a telefont...stb.

mondtam neki,h hagyjuk ezt,felejtse el a szamom,fiatal ő nekem,stb.

es különben is mennem kell.

könyörgött,h beszéljük meg,mert neki igy nagyon rossz,h ezt csinalom vele.és kert tő ma estére egy talàlkozot.n ertem mit akar tőlem,kilenc évvel idősebb vagyok nàla....szoval n tiszta a dolog.vàllaltam a ma esti randit,de öszinte vagyok,meg kell tudnom mit akar,miett fut utanam...stb.de én n akarok tőle semmit.csak azert megyek el a talâlkozora,h leepitsem,mert n akarok rettegve menni dolgozni.közben persze n tagadom,tetszik a pasi,de n akarok bele menni egy arab pasival semmibe.

2013. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom mennyire aktuális még kérdésed..de én mnst találtam:) Nekem tunéziai a párom.Muszlim persze tisztel,szeret.Én is őt mérhetetlenül.A legjobb dolog amit tettem élemben h.nem hallgattam barátaimra annak idején és elmentem hozzá tuneziaba hotel foglalás nélkül,vmi belül azt sugta h.minden ok vele.Ma a világlegboldogabb nője vok mellette.
2013. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
29%

Tuneziaba a nok dukni jarnak.

A tema nagyon regi, de hozzaszolok. Pakisztani muszlim baratom van, ok inkabb indiainak szamitanak, mintsem arabnak. Nem ramenos, tud cekcelni. 2 honapig beszelgettunk interneten mire talalkoztunk Londonban. Mar az elso nap lefekudtem vele, pedig o sem igy tervezte. 2,5 het utan hazajottem a repjegyet es mindent o fizette. Egy honap elteltevel visszajottem. Ez volt 2 honapja. Amiben mas.... az otthoni parkapcsolataimban a pasik mindent elmondtak, egyutt hoztuk meg a donteseket, meg azt is egyutt dontottuk el, hogy melyik asvanyvizet vegyuk meg a hipermarketben. A parom jobbara egydul dont, de nem azert mert kukifej, hanem mert igy nevelkedett. Nem panaszkodik, nem sajnaltatja magat es nem latja szivesen az en penzem. Tegnap ota vitatom vele, hogy utoljara dontott egyedul, ezen dolgozunk most. Masreszt a tenyeren hordoz. 23/N

2015. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Kedves előttem válaszoló!Az én kedvesem tunéziai és házasság előtt nem feküdtem le vele mivel az tilos a vallása szerint ,mivel én nem voltam templomba járó keresztény nekem mindegy lett volna de mégsem tettük meg mert ezek szerint ő is tisztelt annyira.Veled ellentétben aki az első nap lefeküdt a barátjával..A helyedben nem dobálóznék ilyen könnyedén ilyen kijelentésekkel,hogy a nők tunéziába miért járnak mert vannak kivételek mint pl.én.Persze én is látom mi folyik itt ,hogy miért ez a véleményed,helyesebb lett volna úgy irnod a legtöbb nő azért jár ide.Nekem ez rosszul esett mert én nem :(
2015. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
A pakisztani elettarsam most ugrott haza egy Mango dzsusszal velem tolteni a szunetet es visszafele menet kivitte a szemetet. A csaladja kutyanak mondja az europai noket, mert nem nyelik le a serelmeket es hangot is emelnek ha kell. En mar emeltem hangot, egyszer felpofoztam a baratom, valamint kijelentettem ha meg egyszer felhozza a "hiszek a pokolban" hulyeseget kitiltom a hazbol a vallast. Nehezen alkalmazkodom, de eszemben sincs mast keresni :) Tuneziaiakkal vigyaznod kell, ok aztan ertenek hogyan cekceljenek ki a penzedbol....
2015. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
O hogy ehhez mar egyszer hozzaszoltam :D
2015. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kamillae válasza:
100%
sziasztok, leírom a saját és még nagyon sok nő tapasztalatát a világ minden tájáról.a legveszélyesebb a tunéziai arab.interneten és turistákkal ismerkednek.mivel nagy a munkanélküliség a kitörési lehetőségük az európai nők meghülyítése, a cél pénzt kicsikarni és vagy házasság, az európai vízum miatt. 1, 5 évet voltam együtt a tunéziai párommal,kiköltöztem hozzá, és sajnos csak nagyon nehezen nyílt fel a szemem. tökéletes volt, aggódott értem mint még soha senki, az egészségemért, főzött nekem, az elejétől kezdve azt hangoztatta hogy a jó és a rossz emberek a világon mindenhol vannak, és ő mintegy makulátlannak mutatta magát. a duma a következő volt : utálja a tunéziai nőket,neki az európai nő tetszik,első látásra belém szeretett, látja hogy én jó vagyok és jót érdemlek, a pénz jön megy , csak a szerelem fontos, én vagyok az élete , a szerelme.mindene. mivel látta hogy direktbe nem tud pénzt kérni, mindig valamit kitalált, tönkrement a telefon, nincs pénze gyógyszerre, kajára,az anyja válik és az ügyvéd most "olcsó".ő nem akar mást csak velem élni, bárhol a világon...ehhez képest Tunézia nem volt megfelelő neki, amikor azt mondtam éljünk ott.éjjel nappal hívott , üzengetett, azt gondoltam így biztos én vagyok az egyetlen...nem én voltam, rájöttem hogy számtalan nője van, és több telefonja, a barátai kisegítették az üzenetküldésben ..amikor épp velem volt , így meg tudta oldani hogy másnak üzenjen, ha velem volt is.sajnos rengetegeten teszik ezt , titkos facebookja volt, rengeteg email címe ...de mivel az ember nem akar kutakodni a másik után egy normalis kapcsolatban nem teszi meg ...akkor jöttem rá mindenre amikor elkezdetem keresgélni...nagyon nehéz volt megérteni hogy egy csaló áldozata vagyok, mert nagyon rendes embernek tűnt.és ha Magyaországra is jönnek a végső cél Franciaország és amikor megnyílik a kapu , úgy otthagynak ahogy nem szégyenlik.a legdurvább az volt hogy Istenre esküdött hogy nem hazudik...ezzel csapott be mert azt hittem egy hívő ember , mint ő sosem tenne ilyet...de sajnos igen.
2017. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 kamillae válasza:

és sajnos igen, rengeteg nő megy tunéziába a szexért ....saját szememmel láttam, fiatal fiúk, tőlük jóval idősebb nőkkel is leállnak ....gyomorforgató...jóképű fiatal srácok tömkelege ...pénzért. a nőkkel tartatják ki magukat. és igen, psziszegnek, kezet csókolgatnak, forrók, és sármosak...egy perc alatt megszédítenek...

ebből élnek, a szexturizmusból, olyan kedvesek , lehengerlőek, hogy te vagy a legboldogabb nő a világon, hogy a pasi 100 szor hív egy nap, 100 üzenetet küld hogy te vagy a mindene ....iszonyatos arcul csapás a vége...de sajnos a legtöbb nő nem veszi észre azt hiszi az övé a kivétel, ezt amiga szindrómának hívjak a németek.most a kelet európai nők a cél,mert nyugaton már kijátszották a kártyájukat , a legtöbb francia, német,angol nő nem áll le velük...de a kelet európaiak még nem hallottak erről vagy nincs elég infójuk. ha az ember angol oldalakon nézelődik ....fekete fehéren ott van minden. ezek nem dolgoznak,egész nap kávézó...naná hogy ráér egész nap telefonálni, ha dolgoznak a legtöbb hotelben ahol turistákra vadásznak.

2017. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nekem a felségem tunéziai, akinek van 3 bátyja. nagyon rendes srácok, a tenyerükön hordozzák a húgukat. :-)
2017. júl. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!