Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek van bármilyen valós (!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van bármilyen valós (! ) kapcsolata muszlim vallású, tunéziai férfival - akár párkapcsolat, akár baráti kapcsolat, akár csak ismerős ismerőse, de valós képe van róla -, az kérem, írja meg nekem a saját véleményét erről az arab ismerőséről! ?

Figyelt kérdés
Leginkább a családjukkal és a nőkkel való kapcsolatuk érdekelne, és természetesen az, hogy maga a muszlim vallás mit enged Nekik és mit nem? Egy 22 éves arab férfi a kérdéseim "előidézője". ;) Egyszerűen, már nem tudom, hogy mit is tudok Róla igazán! .
2011. máj. 16. 10:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"78x hívott,de mindig kinyomtam,mert tényleg nagyon rossz véleménnyel voltak a barátaim a pesten lévő tunéziai arabokról."


És te azt csinálod, amit a barátaid mondanak neked? Nekik akarsz megfelelni? Mindig is utálltam az ilyen nőket, akik csak olyan férfival jönnek össze aki megfelel a barátnőiknek is.

2021. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Egyiptomi srác udvarolnekem 21 éves interneten keresztül beszélünk. Kedves udvarias tetszik neki a magyar nyelv.Nem tudom mit gondoljak róla helyes fiú. Van valaki aki van hasonló egyiptomi ismerőse
2022. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!