Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak ilyen helyzetben? Helyrelehet hozni a kapcsolatom, vagy legyen vége örökre?

Figyelt kérdés
22 lány vok, a párom 23 vele 4 éve vagyunk már együtt. Az elmúlt egy évben soakt veszekedtünk és volt több napos szünet is a kapcsolatunkban mert ő sokmindenben megakart engem változtatni külsőleg belsőleg, én ezt megelégeltem és azóta sok a vita. Mikor ráébredt h el akarom őt hagyni, ez volt 2 hónapja azóta nagyon megváltozott pedálozik és már nem olyan velem. De nekem nem megy h elfelejtsem amilyen velem volt, és már úgy érzem kevésbé van meg az a tűz köztünk.Szeretjük egymást, de ez inkább ragaszkodás mint az a lángoló szerelem.. A szex és a többi dolog rendben van amúgy csak mostanában számomra lapos ez a kapcsolat. A baj pedig ott kezdődött h egy hete összefutottam aza exemmel aki meghivott egy kávéra és beszélgettünk nem is volt semmi, de hazafelé menet egy érdekes szituáió addott és megcsókolt, és jól esett. Azóta már egyszer találkoztunk és akkor is megcsókolt és elmondta h hiányoztam neki és h szeretne újrakezdeni velem.. Vele már 5 éve hogy együtt voltam de akkor is csak 7 hónapot, ami nagyon jó volt. Az exem 20 éves és teljsen ellentéte a jelenlegi páromnak. ő sokkal viccesebb és megértőbb és jobban hasonlit rám. A jelenlegi párom viszont tudom h imás, mindannak elelnére h sokat bánott és vele sokkal közelebbi a kapcsolatom mint akárki mással, és ő szinte családtag. Mit tegyek? Vagy egyikük sem az akit keresek?
2011. máj. 17. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szakíts a jelenlegi barátoddal. nehéz lesz. nagyon nehéz lesz, de jobb lesz neked nélküle. hidd el!
2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,a jelenlegi barát felejtős,az exed is!
2011. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

nem szeretem a 22 éves lányokat! egy nagyon szar évjárat volt a 88-as...

amúgy: esetleg kérj időt a barátodtól hogy átgondold a dolgokat, ha egy darabig nem találkozol vele talán kiderül hogy mit érzel iránta.

2011. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor szakíts a pároddal. A volt pasidról meg csak annyit mondanék, hogy nyilván oka volt, amiért régen szakítottatok. Én nem kezdeném vele újra.
2011. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyikkel se, a régi elmúlt, és tényleg nem ok nélkül szakítottatok, a mostanit meg kb megcsaltad, úgyhogy felejtsd el őket és állj tovább !
2011. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérd meg a párod h ő is csókolja meg az exét 2x. és lehet jobban fogod szeretni őt.
2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:
lehet, hogy az utóbbi időben normális, de örökké nem fogja tudni megjátszani magát, és megint ugyanolyan lesz. szóval szerintem hagyd ott, a többit meg majd meglátod. nem muszáj rögtön egy új kapcsolatot kezdeni.
2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!