Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti kezdenétek kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti kezdenétek kapcsolatot egy fiatal anyukával, mint én?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a másfél éves kislányomat(de persze van segítségem).A barátom elhagyott minket.20 éves vagyok.Most megismertem egy srácot a munkahelyemen,de nem mertem elmondani hogy van egy lányom.Félek hogy nem akar majd velem ismerkedni.Nyügnek fogja érezni ezt a helyzetet.

Van esélyem más pasiknál így szerintetek? Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?


2011. máj. 19. 00:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
én is 20 vagyok, és őszintén szólva, én nem. Az én értékrendemmel egyelőre nem egyeztethető össze egy gyerek.
2011. máj. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én 20/F vagyok, és azt kell mondanom hogy nem igazán.

Èn saját gyereket akarok, nem vagyok olyan kórban hogy más gyerekéröl gondoskodjak.


Persze, ha nagyon tetszenél, magasról sz.rnám le hogy hány geyreked van :)

2011. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de én sem állnék össze veled, 21 vagyok, eszemben sincs még gyereket vállalni. Persze biztos van akinek ez nem gond.
2011. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Mennyivel jársz jobban, ha x idő múlva tudja meg, hogy van egy gyereked?
2011. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Mau©-nál a pont..!
2011. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
nézd én 21 vagyok de még szüz, te 20 évesen már 1 gyerekkel... kösz nem. és nem a gyerek miatt, hanem amit elmond rólad pusztán a tény hogy van
2011. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Hugomnak is van gyereke, szintén 20 éves és már ne megy pasi jött vele ennek ellenére össze. Ne aggódj.
2011. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
A barátom elhagyott mert vmi kis csitrivel kezdett kavarni,pedig 4évig voltunk együtt(el is jegyzett még a baba előtt) én meg totál szerelmes voltam belé.Van egy gyönyörű lányom és sokkal boldogabb vagyok mint valaha.Nem kértem lehordást.A kérdésre válaszoljatok legyetek szivesek.
2011. máj. 19. 01:32
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, és ha nem kell kapásból a "nyakamba venni" a gyereket, akkor benne lennék a dologban, csak az apa szerep még távol van tőlem. De ha velem egy lány kedves, szeret engem, akkor az, hogy van egy gyereke, nem biztos hogy kizáró ok.
2011. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, milyen kapcsolat. Össze tuti nem költöznék veled, találkozgatni, mittomén játszótérre menni, az még beleférne, ha jól nézel ki.
2011. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!