Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek szarul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek szarul esne ha a párotok olyan dologban kér mástól segítséget amiben tőletek is tudna?

Figyelt kérdés

Ráadásul a exétől.


19/F


2011. máj. 19. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szarul bizony!
2011. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen rosszul esne, nincs Veled semmi baj :D Ez természetes dolog.
2011. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

pfhúúúú nem kicsit!!!!


De akkor itt már gondok vannak!


Nincs bizalom, és őszinteség a 2 fél között! Ami nagy problema!


És pont az exétől....az még gyanus is lenne! Szóval igencsak kérdőre vonnám , hogy miért mástól és miért pont tőle!

2011. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ez olyasmi, amivel nekem tesz jót, akkor nem biztos, sőt. De általában rosszul esne.
2011. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ex-ére nem vagyok "féltékeny" (de a kis ördög nem alszik azért) mert jó barátok maradtak hogy szakítottak. Csak szar érzés hogy én is tudnék neki segíteni de mástól kér segítséget.Jó hát végül is nem nekem a telefonjával szórakozni csak szar érzés.( páromnak új telója van és arra kellene egy két új program.)
2011. máj. 19. 09:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szarul esne, de nem érdemes balhézni, mert egyből jön a "nem bízol meg bennem?","nem is szeretsz!" téma. Próbáld lenyelni a békát. Fogd fel ezeket a helyzeteket a kapcsolatotok próbájának. Én hasonló esetekben még rá is teszek egy lapáttal és éreztetem, hogy mennyire megbízok benne és oda, meg azzal megy, akivel és ahova akar.


Ettől függetlenül nem értem amúgy a nőket, olyanok mint a f@szom néha...

2011. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne. Szerintem ha arra, hogy "Miért tőle kértél segítséget?" az a válasz, hogy "Miért, nem bízol bennem?", akkor az azt jelenti, hogy kitér a válasz elől. Ha minden indulat nélkül kérdezel, akkor neki is tudnia kéne indulat nélkül, tárgyilagosan válaszolni.
2011. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kerd meg valamelyik exedet hogy segitsen neked kivalasztani egy oltonyt (v barmi mas ruhat), amihez noi izlesre van szukseged.

Talan a masik oldalrol jobban eszreveszi hogy mirol is van szo...

2011. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ma 10:34"


Szerintem meg ne tedd ezt, mert erre az lesz a válasz, hogy az exét hívja el melltartót választani... A legrövidebb út mindig az egyenes, még ha másik nem is azon indul egyből!

2011. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

10:34

Azért ennyire nem durva a helyzet hogy ilyet tegyek csak szar érzés hogy nem tőlem kér tanácsot.

2011. máj. 19. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!