Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan csúnya dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csúnya dolog "elszeretni" a másik párját?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy nagyon megtetszett nekem egy srác de van barátnője 3 éve, én ezért nem kezdeményeztem nála meg semmi, hanem a pasi kezdte onnantól kezdve minden nap beszélek a sráccal nagyon aranyos kezdek belezúgni és kifelejteni a napirendből hogy hoppá neki van barátnője. Eddig a csókig jutottunk, majdnem 2 hónapja tart ez az állapot közöttünk. A környezetemben akik tudják elítélnek érte hiszen nem független hanem kapcsolatban van, de a fejembe csak az a kérdés, hogy miért kéne nekem róla lemondanom miért nézzem más érdekét pl a csajét hogyha nem is ismerem nem áll hozzám közel, akkor miért ne tegyek meg mindent azért, hogy az enyém legyen az akibe lassan de biztosan belebolondulok.

Miért kell engem elítélni ilyenért amikor magamat nézem hogy én boldog legyek és ha a pasi 2 hónapja velem is van akkor nyilvánvalóan nem szerelmes a barátnőjébe akkor meg miért teszek olyan rosszat azzal hogy szétszedem azt a kapcsolatot?

Lehet hogy önzőség a lánnyal szembe de inkább magammal legyek az és én sóvárogjak és szenvedek a pasi miatt?

L/20


2011. máj. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha valaki a te pasidat akarja elvenni akkor megtudod mért csúnya dolog. Egyébként meg ha egy kis együttérzés lenne benned akkor is megértenéd.
2011. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
88%
Te mindig csak a második leszel. És tényleg nem jó dolog,akinek van párja, azt békén hagyjuk. Vagy megmondjuk neki, hogy vagy a barátnője, vagy te. Sose csinálnék ilyet!
2011. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
93%

Majd ne csodálkozz ha esetleg össze is jösztök és egy másik csaj a te módszereddel elszereti tőled. :)

Annyi facér pasi van, nem hiszem, h épp a közeledben nem.

2011. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
87%
És téged kielégít, hogy csak félig szeretnek, vagy még annyira sem. Ezenkívül nem szabad ennyire önzőnek lenni. Ezt vissza is kaphatod az élettől.
2011. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%
Remélem egyszer majd te is átéled hogy a pasid egyszer megcsal, mert elszerették tőled, és akkor majd felfogod. De azt hiszem 20 évesen, ha ép elméjű vagy, felfoghatnád enélkül is... Útálom az ilyeneket. Legalább mond meg neki, hogy hagyja ott a csajt, hogy neki ne kelljen szenvednie, ha már csak a saját érdekeid nézed!
2011. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%

Bezony, bezony....

Akit egy nőtől elszeretnek, azt mindtől elszeretik előbb-utóbb. A fene se teperne egy fas.ziért, aki hűtlen.

Nem szakít a másik nőjével, hanem ügyesen, párhuzamosan futtat titeket. Az a technikája a dolognak, hogy először udvarol, eléri, hogy beleszeress, és mikor futsz utána, mint a pincsikutya, akkor derül ki, hogy van valakije.

Így "már úgy is mindegy" alapon te reménykedsz, hogy majd elhagyja érted, ő meg hiteget, hogy persze, csak először.... és jönnek a kifogások. A másik csajnál is lejátssza ugyanezt. Ha te leszel az "első", biztos lehetsz benne, hogy már van egy második.


Amúgy ez akkor lesz igazán gázos, ha már elmúltál 30 és még mindig az a típus vonzz, amelyik foglalt. Családokat robbantasz szét, hogy bebizonyítsd, téged is meg akar d..ni valaki, ha akarod, akárkire rámászhatsz.


Ez nőtípus se jobb egy fokkal sem, mint az ilyen háremtartó műbikák.

Csak azért kell neki valaki, mert foglalt, mert az a kihívás, és ő szeret szenvedni, "lángolni", meg ordítozni, féltékenykedni, és "küzdeni". A legtöbb kapcsolatból hónapokon belül kiszédül, mert "már nem olyan mint régen, unalmas, szürke hétköznapok, én ugyan nem mosogatok, blablabla".


A legtöbben amúgy is tartják magukat ahhoz az értékrendhez, ahol a hűség és monogámia az alapvető, az erkölcsi norma, és nem az állati nemi ösztönök, és elítélik azt, aki "szétszedi" mások kapcsolatát.


Kicsit magadba kéne nézni, mennyit érsz te, ha neked jó másodiknak lenni, és gondolkozz rajta, mennyit ér az a pasi, aki már két hónapja kefélget téged is, meg a barátnőjét. Nem ritkán egy cifra nemibetegség körbefertőzése után derül ki, hogy van ott még pár alkalmi szerető is, meg harmadik, negyedik, sokadik.


A legtöbben pedig akkor el fogják ítélni az ilyen kis...macákat, ha a te agyadig soha nem fog eljutni, miért is csúnya dolog, amit csinálsz.

Szánalmas, erkölcstelen kis nulla vagy, ha ennyire nem érted, miért ítélnek el. Majd gondolj erre akkor, ha a te pasidat szedi el egy másik csaj, hogy mit gondoltál, miért NEM baj.

2011. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Úgy érzem vannak akiknek savanyú a szőlő... de ez nem az én dolgom.

Én ezt értem hogy önző dolog ilyet tenni de ha nem teszem akkor meg én érzem magam rosszul mert kell nekem, miért gondoljátok úgy hogy csak én vagyok a gonosz? Amikor megtetszett én nem tettem semmit se tiszteletbe tartottam hogy van valakije... ő kezdte az egész ismerkedést a csókot meg mindent, mindenhez 2 ember kell ti is tudjátok, szóval nem csak én vagyok a szemét...

Az meg megint egy más tészta hogyha az én páromat akarja valaki elszeretni mindannyian tudjuk hogy minden fejben dől el ha az én párom nem szeret igazán akkor megfog csalni és elfog hagyni engem is ugyan úgy mint téged és tudjátok mit ha nem szeret eléggé és megteszi akkor menjen is mert akkor nem érdemelne meg engem se téged...

2011. máj. 19. 11:39
 8/52 anonim ***** válasza:
93%

Jól szóltak az előttem szólók. Emberileg levizsgáztál, és nem valami jó jegyre.


VISZONT.


Van az éremnek egy másik oldala is.


Jelesül az, hogy ezzel az "elszeretéssel" egyben teszteled is a fiút, és ezen a teszten ő is megbukott: nem hűséges típus és/vagy gerinctelen is.


Ha ezt valamiképp tudtára tudod adni a barátnőjének (legjobb lenne valahogy közvetett úton), akkor talán még jót is tennél vele, mivel lehetőséget adnál neki arra, hogy mihamarabb találjon magának egy normális fiút... te meg ideig-óráig talán még boldog is lehetsz a sráccal.


De csak ideig-óráig. Mivel ugyanis, mint kiderült, nem hűséges típus és/vagy gerinctelen, téged is meg fog csalni és téged is ott fog majd hagyni előbb vagy utóbb.


És így olyan szempontból végső soron rendben is lesznek a dolgok, hogy pontosan azt fogod visszakapni te is, amit megérdemelsz. Szóval csak hajrá! :)

2011. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Én nem ítéllek el, viszont óva intelek egy ilyen kapcsolatba belebonyolódni. Ha úgy látod ő is érez valamit irántad, állítsd válasz út elé, de ha csak kalandozik akkor nem érdemes időt,energiát fordítani rá, csak szenvedni fogsz. A csúnya dolog az, hogy ő két lányt hiteget, bár nem tudom neked mit mondott, lényegében mindkettőtöknek hazudik. Ha rossz a kapcsolata szakítson vagy szánjon rá időt, hogy megbeszélje a problémákat a barátnőjével. De ez így nem szép dolog az ő részéről.
2011. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
86%
Egy szempontból rossz a részedről. Azonnal kiderült, amikor megcsókolt Téged, hogy nem túl hűséges típus :) Ha később összejönnétek, és elhagyná a barátnőjét, csak idő kérdése lenne, mikor jön a következő olyan lány, mint most te.
2011. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!