Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan, hogy a lány csak azután tudja, h. mit akar, miután lefeküdtünk egymással?

Figyelt kérdés

Többször randiztunk, a csókig már eljutottunk (ő 28 én 27)... Mivel nemrég szakított a barátjával, ezért nem igazán tudja, h. készen áll-e egy újabb kapcsolatra, eléggé bizonytalannak mondja magát, és "érzelmileg instabilnak".

Tegnap viszont azt találta mondani, hogy szerinte akkor lesz biztos a dolgában, ha lefekszünk egymással...

Ez így egy picit fura, most akárhogy is hangzik, egy kicsi "terhet" rakott a vállamra, bizonyítanom kell bármit is az ágyban? Értitek a gondomat? vélemények?


2011. máj. 21. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi hogy tudsz-e du..ni. ha nem akkor már röpülsz is .
2011. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa. Úgy látszik neki nagyon fontos a szexualitás.Ha te nem így érzed, ez neked visszataszító, ellenszenves, akkor jobb, ha nem mész bele. De te tudod.
2011. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13:52 - ez most komoly? mert ha ilyen a csaj, amint mondod, akkor én rúgom ki!
2011. máj. 21. 13:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rugd ki a p*csába, érzelmileg labilis hülye. Egész egyszerűen nincs tisztában magával, aztán szex közben akarja kitalálni h szeret e vagy sem. Vszeg a vége az lesz, hogy nem, mégsem szeret téged annyira, úgyhogy hagyjátok az egészet.


Vicc amit az ilyen csajok bírnak művelni. Ha nem tudja mit akar akkor menjen haza az anyukájához de ne a srácokat húzza.. szánalmas az egész.


21f

2011. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem sem számíthatsz tőle semmi komolyra pláne ha ezt így a képedbe mondta.


Valamilyen szinten természetes hogy a szex mérföldkő, mert ha az klappol, akkor az közelebb hoz a másikhoz. De nem múlhat csak a szexen egy kapcsolat jövője, főleg ha az 1. szex előtt álltok.

Szerintem dugás helyett ülj le vele beszélgetni. Ne adj ultimátumot, hanem tudd meg mit akar és érez. és ha úgy érzed hogy csak pótlék vagy (szerintem erről van szó) akkor a beszélgetést követő búcsú végleges legyen.


26L

2011. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nálam meg fordítva sült el a dolog.

Volt egy pasi (előtte jártunk nagyon rövid ideig, semmi komoly nem volt...), aztán mikor már külön voltunk, úgy voltam vele, nem akarok tőle semmit, csak lefeküdni vele.

Megtörtént (pedig még csak azt sem mondhatnám, hogy jó volt). És rájöttem, hogy kib@szottul szerelmes vagyok belé, és akarom őt teljes egészbe, nem csak szexre. Kár, hogy az ő részéről tényleg csak arról szólt, akkor már b@szhattam az egészet:-(


Kérdező, lehet, hogy Ő is így gondolta, és ha megtörténik, tudni fogja, hogy kellesz neki...

2011. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég komolytalan hozzáállás 28 évesen. Tudhatná hogy a jó szex nem mindig jön elsőre. Ennyi erővel ha kapásból megdugtad volna, hamarabb dönt ? :)
2011. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz, nem hiszem hogy azért akar veled lefeküdni hogy megnézze mennyire teljesítesz jól, aztán meg pontozzon magában, és neked meg azon kell rágodni, hogy na most akkor át jutsz e a rostán.. Ne stresszeld ezen magadat. Ha te is akarod, akkor feküdjetek le egymással, meglátjátok mennyire van közös összhang a szexualitást illetően, ez sokat számít, aki azt mondja hogy nem, hazudik.
2011. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szex nem a világ vége, legalább próbáld ki milyen vele.
2011. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól dugd meg, aztán ne keresd többet... Ráfér egy kis rombolás az egojára.
2011. máj. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!