Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szeretitek ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek ha a barátnőtök féltékeny vagy ez inkább zavaró?

Figyelt kérdés

Én nagyon féltékeny típus vagyok de nagyon nagyon..:D persze nem úgy hogy pl megtiltom a barátomnak hogy most akkor velük ne találkozz vagy ne beszélj vele stb.. csak mondom neki hogy nagyon féltékeny vagyok xy-ra.persze azt is mondom hogy tudom hogy ez nem normális hogy ennyire féltékeny vagyok szóval ne is törődjön vele.. szerintetek azért magában tetszik neki hogy féltékeny vagyok?

Mert nekem jól esik ha ő féltékeny.Úgy értem persze rossz hogy most ő féltékeny de azért jól esik mert tudom hogy mennyire szeret:)


2011. máj. 22. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos határig jól esik. De azért ez többnyire, ha már nem féltés, akkor zavaró lehet. Bizalom hiányát jelentheti. Vigyázzatok a határra.
2011. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)köszi a választ:)

a bizalommal nincs gond megbízom benne, inkább önbizalomhiányom van:/

namind1 a többiek válaszát is várom:)

2011. máj. 22. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel egy bizonyos határig tényleg jó érzés mert érzed hogy mennyire szeretnek de ha valaki túlzásba viszi és kikerget vele a világból az nagyon rossz tud lenni, megöli az egész kapcsolatot.

Én is eléggé féltékeny típus vagyok és igyekszem mindig időben észbe kapni de nem mindig sikerül és ebből adódik sok konfliktusunk hogy túlgondolom, túlkombinálom azokat a dolgokat amikbe igazándiból nincs is semmi.

20/L

2011. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utálom az ilyet
2011. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott zavarni ha féltékeny bnőm van.
2011. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, elvárom, hogy megbízzanak bennem.
2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. máj. 22. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
féltékenység = önbizalomhiány
2011. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!