Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak vele vagy maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy maradjunk barátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már évek óta barátok vagyunk, szinte mindent tudunk egymásról, mindent megbeszélünk. Már három éve nem találkoztunk, msnen és facebookon tartottuk a kapcsolatot, de nyáron elfog jönni hozzám többször is.


Azonban múltkor elmondta nekem, hogy tetszem neki. Ezzel nem is lett volna baj, csak hozzá tette azt is, hogy "ezt eddig azért nem mondta, mert tartotta magát a barátságunkhoz". Én gyorsan megírtam neki, hogy ő is tetszik nekem, de aztán mennem kellett, mert utaztunk.


De nem tudom, most mit csináljak. Járjak vele, ha megkérdezi? Mert én úgy érzem, hogy szeretem, de mi van, ha ez csak azért van, mert hiányzik?


2011. máj. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
járj vele
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Járjatok. Én most szalasztottam el egy ilyen lehetőséget, és azóta már barátnője van és le se sz*r engem... :(
2011. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!