Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai 20-25 éveseknek átlagosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-25 éveseknek átlagosan milyen hosszú párkapcsolataik vannak?

Figyelt kérdés

Saját vagy barátok tapasztalatai alapján.


Szerintetek mi számít hosszúnak ilyen korban, mi átlagosnak?


2011. máj. 23. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:

lassan 3 hete léptem ki egy 5 hónapos kapcsolatból, ez egyéni rekord, eddig 4 hónapnál hosszabb sosem volt, szal jo vagyok....:D

20/F

2011. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A körülöttem lévő barátoknak,mindnek hosszú kapcsolata van,az egyik barátnőmnek 6éve van barátja,a másiknak 4és fél éve...

Nekem 4éve van barátom,és szeretjük egymást...

24.L.

2011. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Saját (F) és barátok (F) tapasztalatai alapján: semmilyen párkapcsolatot nem tudnak kialakítani a 20-25 évesek
2011. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, hogy a korral nő a kapcsolatok hossza. A tiniknél gyakori a néhány hetes, hónapos. 20 felett már általában években mérhető. De ez összefügghet azzal, hogy ilyenkor, már előrelátóbb az ember. A kapcsolatteremtésekben is. 30-40 éve egy 20 éves lány már pánikba esett, ha nem volt komolyabb férjjelöltje.
2011. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23 éves lány vagyok, 2 éve van barátom, de előtte 1-2 hónapos komolytalan "fogjuk egymás kezét" kapcsolataim voltak. Sajnos!!!!!!
2011. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom 22 éves és mi több, mint másfél éve vagyunk együtt. :) Én úgy gondolom, hogy mivel én még csak 17 éves vagyok, nyugodtan mondhatom azt, hogy komoly kapcsolatom van, mivel ez nem csak egy kis fellángoló, nyári futókaland ami 3-4 hónapig tart és nem csak a szexről szól.. :)
2011. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudok reprezentatív statisztikát mondani, van ilyen és olyan is a környezetemben. Szerintem is nőhet a kor előrehaladtával a kapcsolatok hossza, de a személyiség, a megfelelő környezet, elvárások, akár értékrend, gondolatvilág és sajnos az életkörülmények (pénz, munka stb)is befolyásolják. Vagyis az, hogy kinek mi számít, mi fontos és hogy ezt összetudja-e hangolni a két fél.


Én pl. 25 éves vagyok, 4 éve van barátom, komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, jövőre szeretnénk összeházasodni, de ha nem tudjuk megteremteni a közös élet feltételeit, akkor ezzel még várnunk kell. Ezt csak azért írtam le, mert ismerek olyan embereket is, akik inkább feladják a kapcsolatot, ha nem tudnak előrelépni, vagy valami konfliktus, akadály van. Szóval egyfajta érettség is kell hozzá, aminek megléte vagy "kialakulása" szintén egyénenként változik.

2011. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok, már 20 hónapja együtt vagyunk. Előtte a 10 hónap volt a leghosszabb, de általában inkább max 2-3 hónap.
2011. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legelső komolyabb kapcsolatom 2.5 év volt ...17 éves voltam! Naiv...Már 2 éve csak futókalandjaim vannak, vagy max 1 hónaposak...22 éves vagyok. Nekem most egyre nehezebb, mert én is tudom mit várok magamtól meg az élettől meg a pasik is ilyenek...nem bírják ha egy nő rátermett és talán kicsit elszántabb mint ő. Szóval nekem most elég nehéz..pedig az én lelkemnek is jólesne egy kis szerelem. Lassan változnom kell :)
2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!