Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságnál féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságnál féltékenyek vagytok ilyenkor, vagy belefér?

Figyelt kérdés
Férfi társaimhoz szól a kérdés. Ha barátnőtöknek van egy nagyon jó fiú barátja és barátnőtök ölelgeti meg úgy sétálnak hogy belekarol stb, és volt már olyan hogy nála is aludt a srác mondjuk egy átszórakozott éjszaka után, de nem volt köztük semmi és lehet is nekik hinni. Szóval hogy vagytok ezzel?
2011. máj. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem általánosságban elmondható, hogy akkor vagyok féltékeny, ha úgy érzem, hogy a fiúbarát talán többet érez mint barátság.
2011. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy most nőként írok, de nekem olyan barátom van. A csajjal általános óta barátok, nagyon jóba vannak, a barátom sokszor volt náluk, a csaj séta közben belekarol stb. Bár nem aludt nála, de volt már ilyen masszírozás is. Egyébként semmi nem volt köztük. Amikor megismertem, megtudtam ezt, és mivel kicsikét zavar, ezért óvatosan megkértem a barátomat, hogy ha lehet, ne csináljon ilyeneket, csak velem. Mosolygott egyet, és mondta hogy rendben van. Azóta is találkozgatnak, ha kell, de már nincs ilyen közttük.


18/L

2011. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó hasznos hozzászólást Amidala királynő :DDD
2012. febr. 29. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
ha hasznos tanács kell rám mindig számíthatsz :3
2012. febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:333 <(")
2012. febr. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!