Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy olyan pasiba voltatok szerelmesek, akiről tudtátok, hogy nincs jövője a kapcsolatnak, hogy rossz döntés vele szerelembe esni? Esetleg olyan volt, hogy ez az illető viszont is szeretett? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudja bárki a végeredményt?Ki kell próbálni és kész.
2011. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy egy lány esett belém, de tudtam hogy nem lenne belőle semmi jó, így hagytam elmenni-elveszni.

Megszenvedtem, de azóta is azt gondolom így volt a legjobb.

Az okok és miértek már teljesen más tészta.

2011. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most is olyanba vagyok szerelmes:( Nincs jövője a nagy korkülönbség miatt és amiatt,hogy nem vagyok az esete.De nagyon jó barátok vagyunk.
2011. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen, kb 3 havonta eljött az a pont, amikor ráébredtem, hogy nem szabad ebben a kapcs-ban maradni és mindig akkor direkt megfűzött, első ilyen alkalomnál, pl először mondta, hogy szeretlek - és tényleg azért, ne hagyjam el, és nem szívből mondta, tehát minden egyes szakítoindokomnál előállt valami óriási imádattal

már ott tartunk, hogy legutoljára amikor végképp dobnii akrtam, megkérte a kezem és akármilyen csodásan hangzik, válaszom csak azért volt "igen" mert nem mertem nem-et mondani és azóta is szenvedek, gyötrődöm, és még mindig azon agyalok hogyan szakítsak, így hogy már két család előtt is tiszta szégyen lenne szakítani


szóval mindig azt hittem változni fog, mást fogok érezni, jelenleg azt érzem így cseszem el az egész életem

2011. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kovacsgeza ***** válasza:
kísértés ellenére távol tartottam magam tőle.
2011. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

voltam már úgy szerelmes, h tudtam, h semmi esélyem a srácnál, m ő 1 ilyen tipikus nagymenő szépfiú, én + nem vok olyan bulizós.

de emiatt nem volt rossz kedvem, örültem, ha találkoztam vele, és beszéltünk.

sokkal rosszabb volt, mikor szerelmes voltam összejöttem a sráccal, de szakított velem, és 1 csomó ideig eljátszotta, h még lehet esélyem, mint a másik esetben, mikor tudtam, h 1általán nincs, és nem is reménykedtem.

2011. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos már nagyon régóta, de a korkülönbség.... :( BELEŐRÜLÖK!

16L

2011. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 év plátói szerelemben volt részem... Mostmár vége, kiábrándultam. És van barátom is. :):)
2011. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most pont ilyen helyzetbe vok...részemről lett vna benne lehetőség és tényleg nagyon odavan értem csak neki sok a 13 év korkülönbség.8honapig együtt is vtunk és még mindig szeretjük egymást de sajnos nem tudom megváltoztatni a véleményét és hagyni kell elmenni és majd v megbánja v nem..
2011. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szerettem ot (viszonzatlanul), de meg kislany voltam es buta, o ezt megsem hasznalta ki. Sok ev telt el azota, de megis ugy erzem, hogy "soha nem fogok belole teljesen kiszeretni"... L
2011. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!