Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom akivel 4 hónapja szakítottunk pár napja elkezdett telefonon csörgetni, smseket küldeni, sőt múltkor 2 órát msneztünk, nagyon érdeklődő volt. És ha találkozunk egy buliban észreveszem, hogy figyel. Ez jót jelent? Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2009. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ugy tünik nekem hogy vissza akar kapni téged.

Előző voltam

2009. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy dolog van ami zavar,ha pl egy buliban ott van ő is meg én is akkor direkt előttem flörtölget más csajjal,de semmi komolyabb nem történik. Ezt csak azért csinálja,hogy féltékennyé tegyen?
2009. márc. 15. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, add vissza neki.
2009. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem is reménykedhetsz még.Ha meg leáll vkivel flörtölni..főleg ha tudja,hogy a közelben vagy,akkor csak féltékenyé akar tenni.

Én is így volt a mostani barátommal.Hatalmas vita közepette szakítottunk..4 hónapig egymás felé sem néztünk.Aztán enyhültek a dolgok..és már több mint 9 hónapja együtt vagyunk:)

am higyan váltatok el?békében v haragban?


16/l

2009. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Békében váltunk el, én szakítottam vele mert az utóbbi időben sokat vitatkoztunk. De már nem első alkalommal szakítottunk,de mindig visszatalálunk egymáshoz és most is ezt érzem,hogy újra egymásra találunk:) De mit tudnék tenni? Vagy várjak amíg ő lép?
2009. márc. 15. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszadóval, csak féltékennyé akar tenni. Sztem ne viszonozd, abból csak verseny lenne, s akko megint jönnének a problémák. A megoldás, hogy ne is vedd fel, egy-két jellel tudasd vele, hogy te is akarsz vmit, s ha megint akar vmit akkor be fogja fejezni a flörtölgetést.
2009. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!