Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmespárok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmespárok! Ti szoktatok egymás nélkül bulizni menni? Ha igen, milyen gyakran, és hogy viseli a másik fél, ha elmentek nélküle?

Figyelt kérdés
20L
2011. máj. 27. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze, bulizni szerelmesen nem igazán lehet. Szerelem kettesben. Buli, szex másokkal valami jó partin.
2011. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Pont most passzolt le a pasim!Ku...ra szarul esik!K@pja be!Főleg úgy h megígérte együtt megyünk bulizni!
2011. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha van valakim akkor nem fogok discóba menni, meg semmi ilyenbe, mert jól érzem vele magam és inkább vele töltöm azt a péntek vagy szombat estét
2011. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát egy cipőben járunk akkor... Engem meg sosem hív, mindig az idióta haverjaival megy, akiknek nincs barátnőjük, szóval orrba-szájba csajoznak nyilván (vagyis próbálkoznak), nem tudom ezalatt a barátom ugyan mit csinál...
2011. máj. 27. 21:22
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja, és a legjobb: ha én hívom bulizni, akkor neki valahogy soha nincs rá ideje...
2011. máj. 27. 21:24
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettőnk szabályosan szenved tőle. Ezért nem is megyünk nagyon külön bulizgatni. Igaz én voltam párszor, de kivételes esetben. (Legjobb barátnő szülinap stb.)

Sokan beszélnek arról, hogyha a bizalom megvan akkor nincs gond. Ha meg megcsal annyit ér a kapcsolat.

Gondolom nálatok se ez a mérvadó. Én pl. az ilyen kis miss p*któl vagyok ki. Idegesít ha nem vagyok mellette.

Nálunk az a probléma, hogy mindig akkor megy el inni a haverjaival, ha nekem valami fontos esemény következik. Pl holnap nyelvvizsga szóbelim van... És persze "programja" van. SZerinted mennyire gáz ez? Mert én se szeretnék lenni ilyen mindent megtiltó barátnő.

De ha elmegy pihenni se tudok, mert izgulok, pedig 100%ban megbízok benne, és nagyon szeretjük egymást!

2011. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szoktasd le a bulizásról :D
2011. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi már házasok vagyunk ugyan,de az elejétől fogva eljártunk időnként egymás nélkül.Nincs ebben semmi különös,mindenkinek kell egy kis magánszféra.Neki a barátok,nekem a barátnők.Csak mi mondjuk nem féltékenykedünk.
2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Soha! Igazából úgy érezzük csak jól magunkat egy buliban, ha együtt vagyunk (már ha egyáltalán megyünk, nem nagyon szeretünk már szórakozóhelyekre járni, inkább házibuliba). Nem is csak a szerelem miatt, nekünk olyan szerencsénk van, hogy nagyon jó barátok is vagyunk. Még csak nem is igazán járunk külön baráti társaságba bulin kívül sem.
2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekik is ugyan úgy szükségük van kanbulira, ahol gátlások nélkül beszélgethetnek fiús témákról(autók, sztorik) Ugyanúgy, mint a csajok pletyka partija... Jó ha nem mindig vagyunk egymás nyakán. De ezeknek a találkáknak nem feltétlen kell szórakozó helyen történnie, ott amúgy se lehet beszélgetni
2011. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!