Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhat magának 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhat magának 28 éves fiú társat társkeresőn?

Figyelt kérdés

1. 11-24 évig mind XD-s (beképzelt), élettapasztalatlan, "a" betűsen beszélő: -Nam kall! Stb. Bocsi ez az igazság.

2. 25-40-ig meg vagy házasodni akarnak, vagy van már 1-2 gyerekük, vagy 30-tól felfelé keresnek.

3. Vagy, ha mégis összeillenénk, az istenhátamögött lakik, vagy 1 éve lépett be utoljára.

4. Miért kell egyáltalán fizetni a boldogságért? Ha mégsem jön össze, úgysem fizetik vissza az árát.


2011. máj. 27. 22:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
1. kérdésre: nem 11 éveseket keresek, csak innentől kezdődik ez az "XD-s" korszak. Úgyhogy nem vagyok pedofil.
2011. máj. 27. 22:18
 2/18 anonim ***** válasza:

1. Ha te is napi 30 levelet kapnál, te is beképzelt lennél.

2. 28 vagy ecsém, te mit akarsz? Megismered, 1-2 év együtt, aztán már lassan gyereket kéne csinálni, nem? Szóval ezzel mi a baj?

3. Ezért kell beállítani a lakhelyet szűrési feltételként. Persze ha Bivalybasznádon lax, az gáz.

4. Sóhereknek sosem lesz sikere.

2011. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél kitartóbb, és aktívabb a keresésben. És ne általánosíts.


23 éves vagyok, ismerkedem társkeresőkön, és nem vagyok beképzelt egyáltalán.


Mit jelent a számodra az élettapasztalat? Mert ha az idősebb nőkkel szemben az a kifogásod, hogy ők 30-on felüli partnert keresnek, akkor szembe kell nézned azzal a korral járó természetes ténnyel, hogy egy 24 éves még nem tapasztalt a világból annyit, mint egy 30 éves.

2011. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy ugyanúgy mint egy 20 vagy egy 26 éves....


sok, sok 20 éves is azt gondolja h nem talál senkit se neten se sehol, és ugyanígy van mint TE! Sőt ők azt hiszik h tapasztaltak és nekik komoly kapcsolat kell mármint annak a reményében regisztrálnak és ha nem jön össze a randibol még 1 randi akkor az egész élettől elmegy a kedvük......


De! de de de....a legtöbben unalomból rakják fel magukat netre, hogy nézegessék unalmas perceikben az embereket a többieket....kevesen vannak fent komoly pártalálás céljából!


ÉN , nekem életemben 4 komolyabb kapcsolatom volt, és 3 amolyan össze vissza...

A 3 össze visszábol 1-et ismertem meg neten...a Youtubon!! :) vicces mi??:)


De ugyanakkor vannak akiknek már összejött a netes ismerkedés...mert letették a mércét! És EZ a lényeg!!!! Hogy lejjebb tudják tenni a mércét és megelégednek azzal ami jön a NEM tökéletessel!


De miért is kéne mindenkinek megelégednie azzal ami jön.....Nem kell!


Én magasról lesz@rom ki mit mond, számomra akkor is legyen karcsú az illető legyen jó segge, hosszú haja szép arca, és legyen értelmes, ne egy cicababa! És nem fogom soha lejjebb tenni a mércét! Még ha így nehezebb akkor sem!!!


Szóval.........


Megvannak neked is az igényeid és lehetne barátnőd nem egy, aki kedves rendes de nem tudnál beleszeretni mert nem vonzó számodra....De találni fogsz hidd el! DE NE A NETEN KERESS! Én találtam egy lányt egy boltban.....igaz se dolgozott ott mindig hanem egyszer csak odakerült melózni....


26/f

2011. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

22:21-hez: 1. Biztos te vagy Brad Pitt.

2. Én nem sietek, hány van olyan, hogy azonnal gyerek lesz, aztán összevesznek és vitatkoznak, kié a gyerek. Előbb ismerjék ki egymást.

3. Beállítom én, van vagy 2 találat, a többi mind Pesten lakik.

4. Itt látszik a beképzeltség. Mintha te olyan tökéletes lennél.

2011. máj. 27. 22:30
 6/18 A kérdező kommentje:

Szerintem legyél kitartóbb, és aktívabb a keresésben.


Szerintem egy fiatalabbnak is van annyi élettapasztalata, mint egy idősebbnek.

2011. máj. 27. 22:32
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen. Csak akinek Halak a csillagjegye, mindre azt mondják, hogy béna. Nekik a legnehezebb az élet. Én pedig válogatós is vagyok, nekem csakis Rák kell, mert a VÍZ jegy közzül ez a kettő illik a legjobban össze.
2011. máj. 27. 22:38
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezek közzül is csak a BARNA szemű, mert én írtózom a szürke-kék-zöld szeműektől. A BARNA szemben lehet a legjobban meglátni a szerelmet.
2011. máj. 27. 22:40
 9/18 anonim ***** válasza:

3. vok...


Jesszusom!


Én azt hittem veled minden teljesen okés!


De ezzel a csillagjegyes baromsággal megleptél!

Ez nem is tudom de ez akkora nagy f@szság te jó isten!!!! Gondolkodj már ember!


Ne haragudj de ez a legnagyobb idiótaságok egyike mikor valakinek a csillagjegy az egyik legfontosabb.....

2011. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Igen. Csak akinek Halak a csillagjegye, mindre azt mondják, hogy béna. Nekik a legnehezebb az élet. Én pedig válogatós is vagyok, nekem csakis Rák kell, mert a VÍZ jegy közzül ez a kettő illik a legjobban össze."



na ezért nincs neked barátnőd:D

rongyzsebkendőbe fújod amúgy az orrod? Felveszed a szandált zoknival?

erre a két kérdése őszintén!

2011. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!