Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi mennyire tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyire tartja értékesnek azt, ha ő veheti el egy nő szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 23:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon!
2011. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Vannak akiket nem érdekli ez és vannak akik tényleg értékelik. Aki értékesnek tartja az nagyon értékesnek tartja:) A rendes fiúk az tuti, hogy értékesnek tartják:)
2011. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy nő szüzességét kevésbé,egy lányét annál inkább :P
2011. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
bizony nagyon. megtiszteltetés hogy elindíthatom a szexuális útján. amúgy meg akkor a legjobb ha utána túl van 10 partneren de mégis visszajön hozzád mert veled volt a legjobb.
2011. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
semennyire, de jó pont, ha legalább szopni tud, hahahh
2011. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
hát jó szűk:P de jó is egyben igaz mindent lassabban kell csinálni de megéri:D
2011. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát szerintem kicsit túl van ez a dolog értékelve. Nőként mondom pedig úgy, hogy nem is különösebben korán vesztettem el a szüzességem egy tartós kapcsolatban. Szerintem nem jelent ez annyit, mint amekkora feneket kerítenek neki, és meglepő módon nagymamám is osztja ezt a nézetet.


Most ez durván fog hangzani, de ha fiatal vagy (tizenéves), akkor azért nem nagy dolog, mert éppen akkor lehet, hogy azt hiszed, hogy ő életed nagy szerelme, de igazából később majd rájössz, hogy azért vele vesztetted el, mert akkor, amikor a nővé válásnak ebbe a szakaszába értél akkor éppen belé voltál szerelmes, de lehetett volna máshogy is. Tudom, hogy ez így kiábrándítóan hangzik.


Ha meg már nem vagy olyan fiatal, akkor meg mondhatod azt, hogy te az igazinak tartogattad, de ez nem mindenkinek érték és nem is várhatod el. Hiszen (ismerek ilyet) van aki azért "tartogatja" olyan sokáig, mert annyira nem kellett senkinek, hogy az illető hónapokig (évig) várjon rá, bizonyos kor felett meg már inkább beadta a derekát, minthogy aztán ne találjon senkit (persze a pasi megtisztelve érezte magát, szegény).


Persze nem azt mondom, hogy ez az általános, de igazából a szüzesség csak egy jel, hogy te még nem feküdtél le senkivel. Persze mindenből nagy esemény az első, akármiről legyen szó az életben, de attól még nem leszel tisztább meg erényesebb, hogy még előtte nem volt más. A szexuális élet az egy természetes és szükséges dolog, szóval ha nem vagy szűz, az azt jelzik, hogy ezek a vágyak egészségeen működnek. Persze nem azt mondom, hogy fűvel fával le kell, de bizonyos határokon belül természetes, és inkább korfüggő (vagyis hát hormonális-változás függő :D), mint ember, hogy kivel veszíted el.


Most elnézést, attól akinek olyan a vallása, annak persze vallásos szempontból lehet ez erény meg tiszteletre okot adó valami, de aki nem az, annak nincs oka rá.

2011. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
hát, engem nem izgat, max annyiból, hogy szűz, és még fiatal, de amúgy meg csak a macera, mert minden véres, lassan kell szarakodni, hisztizik, aztán meg azt hiszi, hogy örökre együtt leszel vele mert megbökted egyszer.
2011. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha olyan lánnyal akadnék össze mint a mostani kiszemeltem és szűz lenne, emellé abban hinne hogy vele leszek jó sokáig, akkor nagyon is jó volna


Bízom benne hogy az első szexem szűzzel lesz, bár kevés esély van erre csak a szerencsémen múlik

18/F

2011. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
semenynire. engem egy nemszűz jobban vonz.
2011. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!