Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire tartotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tartotok az utcan valo ismerkedestol? Pl metron, buszon, vagy ha sétalsz az utcan! Telefon szamotokat megadnatok esetleg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én semmit nem adnék meg, a nevemet se. Sajnos a mai világban nem lehet senkiben igazán bízni, aki az utcán random odamegy hozzád. Megeshet, hogy az illető férfi emberkereskedelemre gyűjti a lányokat, vagy épp elvonja a figyelmed amíg a társa kizsebel, stb.

Sajnos én utcán nem tudok bízni az emberekben, ahhoz, hogy ismerkedjek, kell egy alapvető biztonság. Tehát pl egyik ismerősöm, barátom, rokonom ismeri az illetőt, vagy pedig valami hobbihelyen, munkahelyen, tanfolyamon stb találkozunk.

Én enélkül semmit. Elbeszélgetek, de nem adok meg semmi adatot.

20/l

2011. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam megadni a telszámom, csak a nevem modnom meg, ha akar az illető mejd megkeres facebookon, ott úgyis én állítom be, hogy mit láthat és mit nem.

De amúgy rendszeresen szoktak odajönni emberek beszélgetni utcán, buszon...stb, legtöbbször annyi időre szól a dolog, hogy elütjük az időt. Ha nagyon erősködik valaki, hogy de neki kell a telszámom, akkor általában azt szoktam, hogy megmondom, hogy inkább ő adja meg az övét és majd én keresem, de általában persze nem szoktam (miért nem jó elsőnek a facebook? amúgy ott ha valaki ismerősöm láthatja a telszámom azonnal, szóval ez csak szűrő, hogy vajon csak dugni akar, vagy érdeklem is kicsit).

Mondjuk volt már olyan, hogy valaki rendes volt és komolyan elgondolkodtam, ogy felhívom, de aztán nem történt meg :)

Séta közben nem szeretek ismerkedni, mondjuk már előfordult, de olyankor azt szoktam mondani, h a férjemet várom. Buszon és sorban álláskor, repülőn, vagy más unalmas helyeken oké.

2011. máj. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Chuck ***** válasza:

Elsőnek:

Teszt van rá, akaratlanul ki adsz olyan adatokat, amiket nem is szeretnél...de ha nem, akkor 1 mondatot 2 perc, hogy ki gondold mit mondasz..

Kaptunk suliban rendőri előadást....

3 alkalommal próbálták ki, elsőnek nem szóltak, hogy mi is a lényeg, 2 mondatban annyi adatot megadott, hogy utána már születési óráját is meg lehet keresni...

A másik 2-nek szóltak, ők direkt próbálták elkerülni az adatok ki adását, 3-4 mondatig ment, de utána ők is nyomták magukból az adatokat...

Amúgy részben bunkóságnak tartom ezt az utcán való leszólításosdit, de van, hogy néha szoktunk hülyeségből haverokkal....

18/f

2011. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, h hol próbálsz ismerkedni, hanem h jól nézel-e ki. Ha tetszel a lánynak külsőre, úgyis megad a telefonszámától kezdve mindent.
2011. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:10


Miért bunkóság utcán megszólítani valakit?

2011. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 yuda ***** válasza:

Chuck válasza!

megtennéd, hogy rámírsz egy privit és részletesebben elmondod milyen mondatok, milyen teszt, vagy hol találnék ilyen infót- köszi a bővebb információt!

2011. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva nem szeretem megzavarni mások magánszféráját hacsak nincs rá alapos okom. Az ismerkedés nálam messze esik az alapos októl.

34 ffi

2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Chuck ***** válasza:

Jó, tulzás, hogy bunkóság, de most tetszik, jó, és akkor menjek oda dumáljak vele....neeeem, nem fekszik....

Már csak haverok által is akik próbálkoztak...

Meg kb ronda vagyok, így meg már megint felesleges lenne túráztatni magam...

2011. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én eddig mindenkit elküldtem, hagyjanak békén.
2011. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerélményeim szoktak lenni. (pasi vagyok)
2011. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!