Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátnőmet. Mivel tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Olyanokat mondtam ami neki rosszul esett megharagudott azóta már kibékültünk csak most olyan más nem úgy beszél velem ahogy szokott. mivel tehetném jóvá ezt?
2011. máj. 28. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, szóval kérj őszintén bocsánatot, mond meg neki hogy legyen olyan mint a vita elött mert te úgy szereted és nem akartál neki rosszat :)
2011. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ de ha ennyi nem elég neki mit tegyek ?
2011. máj. 28. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ideig még eltarthat. Idővel, ha nem fordul ilyen elő még egyszer, újra a régi lehet. Most még belül ott van neki a tüske. Legyél kedves hozzá.
2011. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen
2011. máj. 28. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10:06

ezt hosszú távon lehet megoldani, úgyahogy mondták legyél kedves és amit elötte írtam.A fő az hogy ne vegyél ajándékot, ha veszel majd lehet azt gondolja hogy valami tárgyal akarod megvenni a szeretetét/bocsánatát...

2011. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
Én lány vagyok és az utolsó válaszadónak nem biztos, hogy igaza van. Amikor az én barátom megbántott engem, kifejezetten igényeltem tőle vmi ajándékot, de nem kaptam... Lehet ő is hasonlóan gondolkodott, mint az előttem író... De tényleg, légy vele kedves és türelmes, ha pár napig még meg van sértődve, ne akadj ki ezen. Esetleg közösségi oldalon küldj neki egy szép szerelmes számot, vagy akár élőben mutasd meg neki. Kérd meg, hogy menjetek el valahova, vidd romantikus helyre. Legyetek kettesben, és mondd el neki, hogy őszintéd sajnálod, és mennyire szereted őt.
2011. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat megpróbálok mindig nagyon kedves lenni vele
2011. máj. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!