Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Megfojtom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Megfojtom a szeretetemmel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és sok mindenen keresztülmentünk már együtt. Mind a ketten tudjuk, hogy bármikor számíthat a másikra és jól érezzük magunkat egymással, de ha elkezdünk beszélgetni a kapcsolatról akkor rájön a pánik. Tegnap is tök jól elvoltunk és este rájött a pánik, hogy lehet, hogy nem is kéne együtt lennünk mert ő nem tud annyira szeretni engem mint én őt, de viszont szakítani nem akar és nem akarja kimondani, hogy vége de ez így nem jó neki mert én sokkal jobban tudom szeretni őt és ez neki nagyon kellemetlen ... Nem tudom mit tegyek:/ Az az igazság, hogy mostanában tényleg mindig én bújok hozzá és én puszilom meg őt meg stb ilyen szinten megértem h ő nem érzi h oda kéne jönnie vagy küzdeni kéne értem h megöleljen vagy valami mert mindent megkap tőlem és semmiért sem kell küzdenie... Tudom, hogy megfojtom a szeretetemmel így 2 év után már máshogy kéne viselkedni képes vagyok változtatni, de nem tudom, hogy mit tegyek :/ Szerintetek mit érdemes ilyenkor tenni? Az is baj, hogy mostanában ellaposodott a kapcsolatunk és csak otthon ülünk ... Régebben tavaly nyáron is eljártunk bulizni meg szórakozni meg strandra stb és akkor minden jó volt :/
2011. máj. 28. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj! Ne hidd azt hogy ahogy az évek telnek már egyre kevésbé kell szeretnünk a párunkat. A barátod már nem szeret téged,az ő feléről kihűlt a kapcsolat. Annyit tehetsz hogy újra eljártok buliznis,strandra stb. Ne adj meg neki olyan sokmindent,kicsit hagyd egyedül hogy keresnie kelljen és újra küzdhessen érted. A férfiakban benne van a vadászösztön és egy idő után újra rájukjön,főleg ha tudják hogy megszerezték a kiszemeltet és már vele van,imádja őt.
2011. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha ellaposodott a kapcsolat, az ilyen következményekkel jár. Kezd kihűlni. Ilyenkor meg kell újítani. Jól sejted: új programok, új helyek, új társaság. Ha tudtok sokkal többet járjatok el és lehetőleg ne üljetek otthon. Ne legyetek lusták. Csak elkezdeni nehéz, de megéri.
2011. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy meleg!
2011. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szóló 12:54-essel, és hozzátenném, hogy csináljatok külön-külön is programokat. Az téged is kikapcsol majd, plusz a közösen töltött idő értékesebbnek tűnik majd mindkettőtök számára.

23/L

2011. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
barátom? :O Meleg??? Na már csak az kéne :D Egyébként én vagyok a fiú és ő a lány én 20 ő 17 :) Bocsi hogy elfelejtettem odaírni. Tegnap voltunk egy Pub-ban megnézni a BL döntőt és este sötétbe sétáltunk haza és átölelt meg néztük a csillagokat ... szóval jó volt :) Azt gondolom, hogy szeret még csak bepánikolt, hogy így ellaposodott a kapcsolatunk, de ha újra elkezdünk járni mindenfele és változatos lesz akkor rájön, hogy úgy mint tegnap, hogy szeret velem lenni és szeret még. Ha ellaposodik egy kapcsolat akkor képes összezavarodni az ember, hogy itt ülünk nap mint nap ... nem csinálunk semmit ... biztos, hogy jó vele?? szeretem még?? Szerintem nála is ez következett be :) Ha eljárunk ide oda akkor nem fog tudni ilyeneken gondolkodni, hanem akkor azon fog gondolkodni, hogy de jó nap volt vele mentünk mindenfele és milyen jó lesz majd jövőhéten is menni máshova már tök várom ... Szóval változtatnom kell és kitalálni mindig valami újat :)
2011. máj. 29. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik a BL döntőt. A lányok a kosztümös filmeket szeretik. Lehet hogy leszbikus?
2011. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!