Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teszteljem le azt, hogy aki kedves nekem és én sem vagyok közömbös számára, hányadán áll a régi szerelmével? Melyek lehetnek azok az árulkodó jelek, amelyeket nem hagyhatok figyelmen kívül? Én már jócskán elfogult vagyok vele szemben?

Figyelt kérdés
Mielőtt kapcsolatunk egy magasabb szintre lépne, meg szeretném tudni, hogy a volt szerelmét hogyan kezeli. Én már jócskán elfogult vagyok vele szemben, így biztos, hogy ami az orrom előtt van, azt sem veszem figyelembe vele kapcsolatban. Hol van az a szint, ahol már kisegítheti a bajból és újabb kapcsolat? Nem akarok arcra esni, ugyanakkor minden percet elvesztegetett időnek érzek, amit nélküle kell eltöltenem.
2011. máj. 28. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ezt elfelejtettem:)
2011. máj. 28. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Van valami konkrét okod félni? Tartja a kapcsolatot a régi párjával?

Lehet jel, ha felhozza a volt barátnőjét indokolatlanul. Ezzel vigyázz, ha rosszakat mond róla, az pont úgy jelenthet valamit, mint ha jókat! Lehet jel, ha pl. megtartotta azokat a dolgokat, amik a lánytól vannak, és ezeket szem előtt is tartja.

Inkább kérdezd meg, mint hogy feleslegesen kombinálj, de próbáld meg nem faggatni, főleg ha nincs is konkrét okod rá.

23/L

2011. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek együtt, de a mai világban egy e-mail, vagy egy telefon és kész a kapcsolatfelvétel. Tudom, hogy nagyon kötődött hozzá, és szeretném tudni, hogy most hol tart. Zárkózott, nem túl közlékeny, ami utalhat arra is, hogy még nyakig benne van. Türelmetlennek sem szeretnék látszani, pedig az vagyok.
2011. máj. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!