Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miken szoktatok veszekedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miken szoktatok veszekedni a paroddal? Es milyen surun?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mi közöd hozzá
2011. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

pfffhúúú


Háát én vagyok a nyugodtabb a kapcsolatban (26/f) és ő néha felkapja kisebb dolgokon a vizet de én csak megsimogatom az arcocskáját, és azt mondom "hogy persze drágám, igazad van drágám" majd mosolygok rá...és kap egy puszit, ....Ekkor bevágja édesen a durcis pofát, "hogy ez íííígy nem jóó, ííígy nem lehet veszekedni" majd kap még egy puszit, aztán általában az ágyban kötünk ki......:)

2011. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-mi legyen az ebéd,

-a fürdés és zuhanyzáson, a fürdés kádban történik a zuhanyzás a zuhanyzóban

egyébként meg semmi komoly dolgon nem veszekszünk,mert mi megbeszéljük a nézeteltéréseinket.

2011. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elso!!!

Nem is ertem miert vagy regisztralva ezen az oldalon.ez pont errol szol te gyökér!

2011. máj. 29. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer vitáztunk 9 hónap alatt, de az majdnem a kapcsolatunkba került. Egyébként jól megvagyunk, nem idegesítjük egymást. (Szerintem ugyanis a viták nem a tárgyról, hanem a személyekről szól...általában, ez nyilván nem mindig állja meg a helyét, pl. a saját példámban :))
2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül én kapom fel hamarabb a vizet, de általában csak "puffogni" szoktam. Kihisztizem magam, aztán nincs semmi bajom. De hogy konkrétan egymással veszekedni, olyan nem fordult elő. Vitatkozni szoktunk teljesen átlagos témákról, amikben esetleg eltér a véleményünk, de sosem fajult veszekedéssé semmi. Mondjuk úgy általánosságban mindketten a "halálnyugodt" típusba tartozunk. Hat éve vagyunk együtt.
2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!