Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon? Nem rég lett vége a majd nem három éves kapcsolatomnak. Nem tudom, hogy mit csináljak mert nagyon nehéz mivel ő volt az első számomra. Ráadásul itt az érettségi is és nagyon nehéz arra koncentrálnom.

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jártam én is hasonló cipőben.

A lényeg, ne rohanj más kapcsolatba bele, mert önző dolog lenne egy 3.ember érzéseivel játszani.

Próbálj társaságot keresni. Olyan embereket akik esetleg nem ismerték a volt kedvesed. Vagy olyanokat akik közel állnak hozzád. Esetleg ismerkedj új emberekkel. Itt a nyár, lesz lehetőséged. Gondolom érettségi után új suli, új arcok. Lényeg, hogy az első szerelem legtöbbször a sírig elkísér bennünket.

Fel a fejjel, én átérzem a helyzetedet és tudom nem könnyű.

Drukkolok, hogy a lehető legkevesebb fájdalommal vészeld át ezt a nehéz időszakot.

21/F

2011. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

hű. egy srác haverommal pont ez történt. 23éves, első szerelem 3évet jártak.. nagyon szerelmes volt, és eszméletlen ahogy kinézett utána. fogyott vagy 1Okg-t eltörte a kezét meg ilyenek. sírt utána meg elmondta magát minden szarnak. nagyon megneveltem, kemény voltam vele pár hónap alatt összeszedtük. mostmár boldog, bár új csaj nem kéne neki.

én azt tanácsolom, hogy beszélgess, ismerkedj fiúkkal lányokkal, udvaroltass magadnak, meg csak haveri szinten is ismerj meg új embereket. az érettségi után járj el sokat olyan helyekre ahol nem együtt voltatok. ne keressétek egymást ne is beszélgessetek. nézz vidám filmeket, sorozatokat. olvass könyveket. vannak fázisok. az első h sírsz, gyászolod. utána megutálod, vagy elfogadod. aztán meg jön a végső "elfelejtés" amikor már úgy tudsz róla beszélni,hogy nem bőgöd el magad. nem tudom az okokat h miért szakítottatok végül, de a haverom akkor utálta meg a csajt, mikor kiderült hogy 2hétre a szakítás után megkuratt amagát mással,úgy hogy a haverommal meg volt hogy 9hónapig nem feküdt le..... az tmondtam neki is, hogy egyáltalán nem érdemelte meg az a csaj a haveromat. és ez lehet,hogy rád is igaz. tudom,hogy lehetetlenségnek tartod, de ha nem ő volt az igazi, majd egyszer megtalálod a boldogságot aki soha nem fog megbántani és együttmaradtok örökre. :) de még erre ne gondolj. próbáld meg úgy felfogni hogy ez a legjobb dolog ami törtét veled. ha megbántott és az ő hibája volt a szakítás. ha gondolod írhatsz privátban is, hátha tudok segíteni, vagy csak beszélgetni. bocsi,ez kicsit hosszúra sikeredett, de remélem nemcsak hantáztam hanem segítettem is valamicskét.. bár majd később jössz rá hogy igazamvolt. :) sok sikert erőt és kitartást kívánok!

2OL

2011. máj. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!